Skocz do zawartości

Zablokowane Konkurs FFA


UnT

Rekomendowane odpowiedzi

Jest konkurs, ale widze macie to gdzieś, 0 admina na serwerze, wejdzie czasami pesh i lechu kawalarz, posiedza z 10-20min i pozniej znów wchodzą cziterzy, czy admini z wyższych rang nie mają tam praw, zeby wejsc i sprawdzić czasami czy jest coś nie tak, jeśli jest taka frekwencja adminów na serwerze. Teraz ziomek lata z aim, inny na wh, podania nawet nie pisze, bo składki bym nie płacił, serwer jest nierozkecony, więc nie piszcie mi tekstów typu "Złóż podanie o admina"

 

Wiem, że macie życie prywatne, ale jeśli macie swoją sieć serwerów to wiedzieliście, że będą takie typu problemy.

Proszę wbijajcie na serwer częściej i nie liczcie w konkurs tych zbanowanych, chociaz tam nikt teraz w top15 nie jest zbanowany po resecie.

Wbiłem dziś top2, teraz wbijam jestem 9, po statach widać, że aimy sobie wchodziły jak zobaczycie w top15 HS.

 

Proszę o rozpatrzenie mojej prośby, a nie tak jak ostatnio zamknął temat jakiś modek i zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynasz mnie gosciu draznic.

Nie ogarniasz ze tak miedzy innymi dziala reklama? Dzieci z niedojebaniem mozgowym widza reklame nowego serwera to wchodza posmiac sie z takich jak ty wlasnie.

Jesli ty nie masz zamiaru byc adminem to znajdz mi kogos kto bedzie chcial nim byc.

 

Powtorka z rozrywki, do zamkniecia.

i565316.jpg

ZZ Top - I Gotsta Get Paid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer nie rozkręcony, a działa reklama.... I p3sh dobrze mówi jeżeli ty nie chcesz być adminem bo nie chcesz płacić składki to znajdź kogoś kto adminem będzie chciał być. Admini mają swoje życie prywatne i nie będą na serwerze 24/7, ponieważ ty masz taki kaprys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | 4# CSGO MOD - 91.224.117.12:27345Pytania / Problemy"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie