Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane podanie


Chuligan

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Kamil 

Nick:Chuligan 
Wiek:17
Platforma: Nonsteam
Steam ID(Jeżeli jest): -----
Staż gry w CS: 5 lat
Aktywność: codziennie w godz 14-21 
Znajomość AMXX: 6/10
Czy Będziesz Płacił/Płaciła Składki Miesięczne [11.07 zł sms/5 zł przelew]: Tak
Czy twoim zdaniem spełniasz wymagania? (Patrz wyżej): Tak
Nadaje się bo:Jestem miłą, przyjazną, otwartą na nowe znajomości osobą. Dobrze dogaduje się z innymi ludźmi, graczami. Gram bardzo dużo w CS'a ponieważ nie mam co robić po szkole a grać zawsze można. Szybko rozpoznaję graczy którzy grają nie fair, i na pewno żadnemu nie popuszczę, nawet jeśli będzie to mój dobry znajomy, ponieważ takie osoby tylko denerwują innych graczy przez co opuszczają serwer... Osobiście też nie lubię grać jak ktoś gra nie fair wobec innych, dobrych graczy. 
Kontakt:SKYPEarrow-10x10.png : marcell917
Czy zapoznałeś się z regulaminami?(tak/nie):Tak.

Coś o mnie: Na co dzień się uczę w technikum. Mieszkam niedaleko Opola, bardzo lubię jeździć motocyklami. Takie jest też moje zainteresowanie. Myślę że moim plusem jest to, że nie piję i nie palę co u osób w moim wieku jest na prawdę rzadkością.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania, ponieważ bardzo mi zależy. Z góry dziękuję całej administracji za ten serw ponieważ jest na prawdę DOBRY i DOBRZE się na nim gra. Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl [COD+DM] IP: 91.224.117.12:27185Podania o admina COD+DM"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie