Skocz do zawartości

Zablokowane [CodMod1001lvl] Jedyny taki :D


Dagerek:)

Rekomendowane odpowiedzi

Coś o Sobie:

 

Witam serdecznie. Mam na imię Mateusz mam 17 lat pochodzę z Częstochowy na śląsku dokładniej obrzeża.

Interesuję się kodowaniem,pisaniem pluginów w stopniu amatorskim, Amatorską grafiką chcę rozwinąć tą pasje,piłką nożną,motorami sam mam dwa quada bashan i ala ścigacza yamaha yfz 125 po moim lekkim tuningu jeżdżę na zloty więc może ktoś mnie widział i podziela moją pasję,oraz gram w cs 1.6 i Global Offensive gram w 1.6 od 7/8 latgdy dostałem ją pod choinkę. Jakiś czas potem zacząłem się interesować właśnie pluginami do niego i wogóle :)

 

 

Typ Serwera:

 

Jest to CodMod 1001lvl . Ma parę unikalnych klas jak i vip. Posiada unikalne pluginy lub moje przeróbki.

Serwer jest zabezpieczony przed różnymi atakami fakebotami i innego tego typu rzeczy. Ma podstawowe anty cheat jak speed hack itp oraz ma wgrany jeden plugin który się zajmuję wszystkimi cheatami z moimi przeróbkami ale ma niektóre opcje wyłączone ponieważ banuję nie zawsze potrzebnie. Serwer będę ulepszał i poprawiał oraz jestem otwarty na wszelkie propozycje.

 

Ilość Slotów:20

 

Link GameTracker:

 

b_350_20_323957_202743_F19A15_111111.png

Poprawię je reklamami które wykupiłem na cssetti.pl i boost-master.pl oraz zostaną wykupione następne.

 

Dlaczego Chcesz Do Nas Dołączyć:

 

Potrzebuje sieci aby serwer dobrze się rozwijał i mieli by gdzie składać gracze różne podania/propozycje i inne.

Dodatkowo bardzo lubię waszą sieć i oceniam ją za najlepszą z dostępnych w Polsce. Grałem na waszych serwerach kiedyś teraz nie bo mam swój i bardzo dobrze spędzało mi się spędzało ten czas z wami i na waszych serwerach.Miła

i fajna atmosfera mili ludzie ogarnięci tak jak i pomocna, wesoła, miła administracja.

 

Rozkręcony [TAK/NIE]: Bardzo dobrze się rozwija tylko potrzebuję jeszcze bardzo dobrej serwerowni takiej jak wasza.

 

Wiek właściciela serwera: 17 choć jestem młody mam pieniądze i czas na rozwijanie tego serwera rożnego rodzaju opłaty i reklamy. Włożę dużo pracy w ten serwer czasu i pieniędzy oraz będę dbał o dobre imię jego :)

 

Udostępniasz usługi na serwerze do konkursów [Tak/Nie]:Tak nie ma najmniejszego problemu.

 

Udostępniasz serwer (dane do hostingu) [Tak/Nie]:Tak nie mam nic przeciwko.

 

Kontakt:GG:33962629/pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie:

  1. -jestem na tak
  2. -bo nie ma CODA
  3. -Na którym mogłbym grac! :D
  4. -wiek +
  5. -wzrost +
  6. -fajny serwer +
  7. -chyba nie dostane warna za brak argumentow.
  8. -@up
  9. -@@up

12.Zastrzeżenie do Perków 3 to za dużo 2 wystarczyły by zdecydowanie!!

11.Brak amx_ip? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_zaakceptowane.png

Prosimy o zgłoszenie się do właściciela.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie