Skocz do zawartości

Zablokowane Propozycja glupich adminow.


Vidi

Rekomendowane odpowiedzi

Czego dotyczy propozycja : Zrobienia porzątku z adminami.

Opis propozycji : wlasciciele serwera zamykaja szybka rekrutacje na skutek glupiego zachowania adminow. Degradacja adminow nie ogarnietych, Prox na czele (szczegol).

Dlaczego sądzisz, iż jest potrzebna na serwerze : sądze iż Ci admini nie ogarniaja. Daja bana dla czlowieka z sh na 5 min za napisanie na say czitera, za to jest perm. Sh = perm. Daja bany tez za szukanie paki, jakis gracz zgina i paka zostala na respie, iz ze mam cele wracalem po nia i dostlem bana za kanpienie na respie.

Dodatkowe informacje: ukaranie admina madrego ( Prox), ktory banuje czitera na 5 min, daje bany za szukanie paki

76603106535902920882.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhm , za cele bym dał najpierw slay potem ban , za kampienie z paką od razu ban na 5-30 minut jak nie reaguje na slap i na y@@ , ja bym dał , że będzie z 1-2 junior adminów serwera i on będzie pilnował adminów na serwerze i oczywiście porządku na serwerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze on dostał bana za to że spamił o czitach na say a nie zgłaszał na u@ po drugie dostałeś bana dlatego że kampiłeś na respie na schodach i na czerwonym kontenerze widać że nie miałeś zamiaru się ruszyć po 3 jeżeli chcesz abym kogoś sprawdził to napisz nick i czit a nie

 cziter trudno napisać nick ja nie widzę wszystkiego nie rozdwoję się.

кσσяσωy śωιαт

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 masz opcje edytuj.

Po 2 pisalem na u@ noob team sh a ty mi tu pier*** ze inaczej.

Po 3 jak mialem isc do paki jak slyszalem kroki? Mialem 24 hp, bardzo malo, gram na sluchawkach nie na glosnikach.

Po 4 jestes nie ogarniety widac po twoim zachowaniu, obrazasz sam a innych banujesz..

76603106535902920882.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 Nawet jak masz 24 HP masz robić cele.

Po 2 Piszesz jakąś banalną skargę i srasz się o bana które dałem słusznie na 5 minut ^^ zbawiło cie czekanie?

Po 3 Dołujesz mnie już, piszesz 10sekund przed końcem mapy że ktoś nie robi celów a potem na drugiej mapie z mordą że go nie zbanowałem.

 

Ps.Ja miałem tyle do powiedzenia nie mam zamiaru bardziej się wkurzać o byle co tyle w temacie.

кσσяσωy śωιαт

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 Nawet jak masz 24 HP masz robić cele.

Po 2 Piszesz jakąś banalną skargę i srasz się o bana które dałem słusznie na 5 minut ^^ zbawiło cie czekanie?

Po 3 Dołujesz mnie już, piszesz 10sekund przed końcem mapy że ktoś nie robi celów a potem na drugiej mapie z mordą że go nie zbanowałem.

 

Ps.Ja miałem tyle do powiedzenia nie mam zamiaru bardziej się wkurzać o byle co tyle w temacie.

 

Po 1 masz opcje edytuj.

Po 2 pisalem na u@ noob team sh a ty mi tu pier*** ze inaczej.

Po 3 jak mialem isc do paki jak slyszalem kroki? Mialem 24 hp, bardzo malo, gram na sluchawkach nie na glosnikach.

Po 4 jestes nie ogarniety widac po twoim zachowaniu, obrazasz sam a innych banujesz..

po 1. za brak celi ( bez paki) jest slay , potem kick a potem ban

po 2. za brak celi z paka ban na 5 min

po 3. za kampienie slay , potem kick a potem ban od 5 min do 30 min

po 4. za kampienie z paką   ban od 5 min do 30 min

po 5. troche tu kultury zastosujcie 

po 6. my adminowie na 4maps upominamy ich o cele na y@@ , nie reagują , więc się nie dziwie , czemu dał bana

 

 

 

NIE ZNAJOMOŚĆ REGULAMINU NIE ZWALNIA Z NIE PRZESTRZEGANIA GO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: zamykam do decyzji rumcajsa , by uniknąć spamu

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie