Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie By DontCry | Toxic Player skill.pro


Toxic Player

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie chciałbym się krótko przedstawić.Mam na imię Patryk mam 16 lat,interesuję się esportem i informatyką.

 

Nick:DontCry | Toxic Player skill.pro
Wiek:16
Doświadczenie (w byciu adminem):Doświadczenie mam spore byłem kilka razy adminem nie na jednym serwie
Znajomość AMXX (W skali 1-10):7,5
Staż w CS-sie:Około 7 lat
Steam / NonSteam:NonSteam
Dlaczego Ty:Lubię pomagać,czasami admina nie ma na serwerze a cheaterzy nie śpią.Stworzyłem swój klan na serwerze myślę że to będzie jakieś urozmaicenie na serwerze.I też kilka konkursików może zrobię.Powiem tak zemną nie ma nudy!
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:Około 6-7h w weekendy,a od pon do pt po 4-5h
Kontakt:Tutaj na forum,ts serwerowy,ewentualnie skype

Składka:Oczywiście

 

Link do GameTracker'a:Tu są moje 2 GameTrackery bo gram na dwóch nickach

1.http://www.gametracker.com/player/DontCry%20%7C%20Toxic%20Player%20skill.pr/80.72.34.124:27195/

2.http://www.gametracker.com/player/Toxic%20Player%20skill.pro/80.72.34.124:27195/

Edytowane przez Toxic Player
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie:

 

  • Administracja i tak jest na tym serwerze kiepska, po co jeszcze jeden taki do kolekcji?
  • Brak steam.
  • Nie potrafisz pisać..

Zakładasz klan, jeżeli można to tak nazwać, a nawet nie masz steama, a w klanie są nonsteamy mające 13 lat. Powodzenia! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Wiadomość wygenerowana automatycznie<br />Temat został zamknięty przez moderatora.<br /><br />podanie_zaakceptowane.png<br /><br />Prosimy o zgłoszenie się do właściciela.<br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.<br />Z pozdrowieniami.<br />Administracja CSowicze.pl</p>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl [2# CS:GO MOD] IP: 80.72.34.124:27195Archiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie