Skocz do zawartości

Zablokowane <span class="ipsBadge" style="background:green;">Odbanowany</span> [fanTAZy] - proxxxide


proxxxide

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: proxxxide

Serwer: cs 1.6 csgo mod
Nick admina: fanTAZy
Data i godzina: 9:50
Link do Twojego bana: http://marionetka.mybans.eu/ban_list.php?bid=4739
Opis sytuacji: Wszedłem na serwer, była jakaś przerobiona wersja nuke. Zrobiłem w ciągu jednej rundy staty 8;0 po czym zmieniła się mapka.

Na początku drugiej mapki dostałem perma z powodem AIM. Takie jedno WTF strzeliło mi do głowy :P

Dodatkowe informacje: Nie obserwując gracza można dać mu perma po kilku kilach? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens coś tutaj pisać, ale wydaje mi się że nie warto marnować konto 2k10 4k H w cs 1.6 i 2k H w cs 1.6 z 158 grami na jakieś jednorazowe haxy na randomowym serwie ...

Gdyby owy admin posiadał steama, to zapewne sprawdziłby mój profil. Tak czy inaczej rozpisze demko, może przyśpieszy to cały monotonny proces. Widząc zachowanie admina, wątpie że wejdzie na forum w ciągu 24h

Fakt, bana dostałem na aztecu, ale tylko dlatego że to była ostatnia runda na nuke ... I prosze tylko zauważyć że admin który mnie zbanował, nie mógł mnie obserwować bo był w gronie żywych CT :)

Link do dema: http://speedy.sh/xRCu8/nuke-proxxx.dem

Mapa de_nuke godz ok 10:

20:12 - Nie mogę się ruszać bo jakieś dziadostwo wyskoczylo z dropem (Pewnie odpala haxy)

20:34 - Wbiegam wcelowany bo widzę, że umarł tam mój kompan (sKOnt wiedział, no skont!)

20:38 - Przebiegając na lewo widziałem jego nogę. Wystarczylo się wcelować na poziomie głowy (WTF, jak się wcelował, pewnie widział na wh że tam idzie!)

20:44 - Słyszę jak ktoś strzela do CT'ka który przebiegał przed moim celownikiem. Postanowiłem sprawdzić lewą stronę ...

20:51 - Chwile wcześniej też ktoś strzelał z ak właśnie z tego miejsca, więc wybiegam wcelowany (Teraz to na 100% hax, wie wszystko!)

20:56 - Fakt troche głupio zrobiłem że tam wybiegłem, z przyzwyczajenia w cs go gdzie nie trzeba kucać i robi się to szybciej. Tak czy inaczej spodziewałem się kogoś na dachu, bo zawsze ktoś tu kampi.

21:04 - Zwykle ktoś stara się wskoczyć na silos, więc warto sprawdzić ...

21;14 - Ktoś zabił z awp mojego ziomeczka z teamu, słychać było strzał więc odrazu wiem gdzie jest ...

21;16 - Akurat widać na demku że scrolował przez co zobaczyłem jego głowę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_odbanowany.png
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie