Skocz do zawartości

Zmiana Adminów


Grzmotek

Rekomendowane odpowiedzi

Zgłaszam się z uprzejmą prośbą o zmiana adminów nie wszystkich, ale co poniektórych mianowicie moim zdaniem oraz propozycją zmian jest admin który ma konto steam nie tylko jest to admin który powinien być lubiany i szanowany przez innych graczy i obywateli forum i przejść test związany z właśnie byciem adminem, bo ja na przykład nie ufam adminowi o nicku :

-wujekDDoS

Osobiście Mu nie ufam nie wiem czy zapoznał się z regulaminem serwera |ONLY DD2 CSGO MOD| spotkałem się z przypadkiem kiedy złamał On regulamin admina dokładnie punkty :

-1. Admin ma obowiązek pomagać graczom. (Wielokrotnie pisałem do niego o pomoc związaną z skrzynkami, gdyż pewnego razu "wymieniłem" się skrzynką z graczem PREZES ale on nic mi nie dał a zabrał skrzynkę pisałem do "admina" lecz nie odpisywał przez cały czas mapy ) oczywiście pisałem do niego w trakcie zdarzenia zaraz po wymianie oraz dzisiaj i dalej nic apropo skrzynki  mam nadzieje że wkońcu odzyskam :D 

-
4. Admin nie może nadużywać say admina. (W jaki sposób ? Otóż za każdym razem [ przynajmniej dzisiaj na 2 mapach ] jak wchodzi do gry to na say admina na biało wyskakuje cos o królu minety nie wiem jak dokładnie to brzmi ale wiem, że nadużywa say'u 

Myślę że to wszytko i wiem ze to raczej skarga ale miałem taką propozycję zmiany go na kogoś ze steam, który będzie bardziej odpowiedzialny niż On i nie będzie wszystkiego olewał.

                                                                                                                                                                                                                                                       Dziękuje GRZMOTOMOCNY 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym że przydało by się zrobić tak, że admin powinien mieć Steama, bo nie którzy naprawdę przeginają na non steamie. Jak admina nie miałem to któryś admin odpalony w nocy grał i fragi sobie nabijał..

 

Temat jest odpowiedni do wypowiadania się innych graczy oraz do dyskusji

 

Nie powinienem się tu wypowiadać ale napisałem ogólnie to ze na każdym serwerze powinno tak być.. Czyżby drugi warn?

Edytowane przez Fis Hu ~
149cpoy.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym że przydało by się zrobić tak, że admin powinien mieć Steama, bo nie którzy naprawdę przeginają na non steamie. Jak admina nie miałem to któryś admin odpalony w nocy grał i fragi sobie nabijał..

 

Temat jest odpowiedni do wypowiadania się innych graczy oraz do dyskusji

 

Nie powinienem się tu wypowiadać ale napisałem ogólnie to ze na każdym serwerze powinno tak być.. Czyżby drugi warn?

tez sie wtrace ,  zgodze sie z wami , bo wtedy jak bedzie cheatowal to bana na steam dostanie a jak nie to udowodni , ze na steamie bez cheatow da sie grac i latwiej do admina napisac na steam niz na ns , bo jak sie ma ktoregos z adminow , to mozna napisac na steam , bo bardziej na steam siedza niz na gg/forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl [POKEMOD] IP: 80.72.41.84:27024Propozycje zmian"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie