Skocz do zawartości

Zablokowane <span class="ipsBadge" style="background:green;">Odbanowany</span> "Czysty" FanTAZy


Gość ZiuuteK

Rekomendowane odpowiedzi

To tak, dostał SS'y ale były czyste, więc postanowiłem rozpisać demko ;) (Link do HLTV będzie na samym dole) a mało mi tego wyszło a więc rozpisałem całe demko ;P

 

Więc zaczynajmy.

 

-1:44-1:54 - Na pewniaka poleciał na respa TT z kosą w łapie, a każdy wie że TT Lubi kampić na Mirage ;)

-3:05-3-10 - Leci sobie domkiem "B" i po co sprawdzać czy ktoś za ścianą jest..

-3:30 - Leci sobie do przodu na kosie skacze se cieszy się bo na respie CT nikogo nie ma ;)

 

PTB przerzuciło go do CT.

 

-6:51 - na pewniaka plantuje bo po co sprawdzać czy ktoś jest w BS'ie

-9:33 - Oczywiście od razu wiedział gdzie przeciwnik czekał.

-10:23 - Ładnie namierza przez ścianę.

-11:06 - Zamiast lecieć do paki, to pobiegł po fraga.

14:10 - Na pewniaka leci przez BS'a bo po co go sprawdzać, szczególnie że ma pake..

 

http://hltv2.1shot1kill.eu/srv30725/HLTV-1510192239-css_mirage.dem.zip

 

Jak ktoś nie jest pewny tego że odpala to proszę zobaczyć jeszcze to demko:

 

http://hltv2.1shot1kill.eu/srv30725/HLTV-1510192347-css_nuke.dem.zip

 

 

PS. Jak kupi steam to uwieże że tak gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku zostałęm przyjęty jako admin miałem na tym serwerze prawie 3000tyś fragów , po co miałbym czitować ? gram w Cs ponad 6 lat steama sprzedałem 2lata temu nie wypowiadaj sie kto jak gra , bo każdy gra jak sie nauczył to że pewnie latam sobie po mapkach bo mam doświadczenie to nie oznacza że czituje POZDRO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie tylko że Ty grasz lepiej niż NEO w najlepszych czasach CS 1.6.... Ja w CS'a gram od 5 lat, a Ty się kryjesz z WH, ale widać to.... 

 

A jak mam uwierzyć że tak grasz to kup steam, i nagraj mi demko z tego ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-1:44-1:54 - Na pewniaka poleciał na respa TT z kosą w łapie, a każdy wie że TT Lubi kampić na Mirage - Leci na luzie co jest dziwną decyzją


-3:05-3-10 - Leci sobie domkiem "B" i po co sprawdzać czy ktoś za ścianą jest.. - Przed nim jest jego kompan który wszystko sprawdza


-3:30 - Leci sobie do przodu na kosie skacze se cieszy się bo na respie CT nikogo nie m - To samo co z 1 akcją.


-6:51 - na pewniaka plantuje bo po co sprawdzać czy ktoś jest w BS'ie - Plantuje rozgląda się gdzie jest przeciwnik + dostaje plecy


-9:33 - Oczywiście od razu wiedział gdzie przeciwnik czekał. - Słyszał go.


-10:23 - Ładnie namierza przez ścianę. - Jakby namierzał go przez ścianę to myślę że chociażby celowałby w niego a nie ponad niego.


-11:06 - Zamiast lecieć do paki, to pobiegł po fraga. - Bez komentarza... Normalna akcja.


14:10 - Na pewniaka leci przez BS'a bo po co go sprawdzać, szczególnie że ma pake.. - Niby leci przed siebie a jednak leci dalej z nożem nawet jeżeli był blisko przeciwnika


 


Gracz jest czysty.


Edytowane przez Evix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_odbanowany.png
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie