Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Shadow


Shadowek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick: Shadow

SteamID: STEAM_0:1:126492162

Nick banującego: Guter

Przyczyna blokady: Brak znośnego głosu

Wyjaśnienia: Uważam że głos mam znośny i nie widzę potrzeby banować, a to że guter zrobił głosowanie i wyszło niby że nie mam jest to tym spowodowane że ludzie myśleli że robisz sobie jaja i specjalnie dali na nie można to było zaopserwować kiedy mnie zbanowałeś że wszyscy zaczeli się śmiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE:
-3 krotny vote który zawsze wypadał na nie i w sumie tylko 2 osoby uważały że masz znośny głos
-nie masz znośnego głosu
-zaczęli się smiać, ponieważ byłeś taki pewny że nie dostaniesz a tu booom bim bam bish bash boosh i dostałeś lol

rtxzew5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ban był nie potrzebny, gdyż na serverze w ct gra dla przykładu, np. Kleqer który nie ma mutacji, ani znośnego. Shadow twoje zachowanie było trochę prostackie, ale ban niezasłużony. A te 3-krotne głosowanie, było specjalne Guter. Ludzie się śmiali dlatego że głosowania wypadały na nie. Co do twojej wypowiedzi Guter, Shadow ma jak najbardziej znośny głoś, ale nie ja decyduje. Pozdrawiam, only jcob!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Odblokowany!

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie