Skocz do zawartości

Zablokowane Turniej?


cryst4l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam pomysł na taką lige wewnątrzną serwerowni np, Od 15.10 będą zapisy drużyn i na osobnym serwerze będą się odbywały mecze a wyniki będą zapisywane w ogólnej klasyfikacji. Nie byłoby grup tylko mecze każdy z każdym a gdy wszyscy rozegrają wszystkie mecze ileś drużyn w zależności ile się zgłosiło będzie walczyć w turniejowym systemie po losowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm. http://csowicze.pl/topic/18961-konkurs-counter-strike-16/

 

Jest konkurs na tej sieci, ale jest jeden problem. Administracja sieci robi konkurs, a w ogóle go nie reklamuje i nie rozpowszechnia.. Jest ten temat zakopany głęboko w czeluściach forum, jak użytkownicy mają go znaleźć? Sam tego tematu nie widziałem, dopiero znajomy na steamie mi o nim napisał..

 

Rumcajs lub izcoN, możecie umieścić link do turnieju na stronie głównej? Lub coś innego z tym pokombinować? W taki sposób to nigdy nie wypali..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm. http://csowicze.pl/topic/18961-konkurs-counter-strike-16/

 

Jest konkurs na tej sieci, ale jest jeden problem. Administracja sieci robi konkurs, a w ogóle go nie reklamuje i nie rozpowszechnia.. Jest ten temat zakopany głęboko w czeluściach forum, jak użytkownicy mają go znaleźć? Sam tego tematu nie widziałem, dopiero znajomy na steamie mi o nim napisał..

 

Rumcajs lub izcoN, możecie umieścić link do turnieju na stronie głównej? Lub coś innego z tym pokombinować? W taki sposób to nigdy nie wypali..

Jak można rozpowszechnić?

Chętnie pomożemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Odrzucone

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie