Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

[Skarga]-Vandal


PluszowyMissiek

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick:Alchemik
Nick oskarżonego:(V)anda(L)69
IP/SID oskarżonego:Nie posiadam
Godzina i data zdarzenia:21:40
Mapa:de_mirage
Screeny/demo:brak
Opis sytuacji:Admin Vandal po mimo moich prozb na TS zeby sprwdzil graczy kicknol lub cos w tym stylu unika jak ognia mowiac szczerze spytalem sie po co on ma tego admina odpowiedzial mi ironicznie "Żeby Był!".To mnie wkurzylo ponieważ ma admina 1 raz jest na sieci zaledwie tydzien i sie rządzi jak by to byl jego serwer a i jeszcze jedno spytalem sie po co tu grasz on mi na to zaraz ty nie bedziesz tutaj grał to chyba wystarczajace dowody moim zdaniem

Mam także świadka - Hs^Sport!nG # Fatal1T
 
 

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.

Ta4gUH5.jpg Kontakt Alchemik: GG: 53468612


Kontaktując się ze mną: Przedstaw się (podaj nick) i od razu przejdź do sedna sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób jutro screena (z przyłapania) i rumcajs coś zrobi. Może.

 

podkreslam ze To jest na TS i z ts sie nie da SS zrobic przeciez grasz na serwerze i dobrze wiesz ze ma 1 raz admina i nie ogarnia.

Ta4gUH5.jpg Kontakt Alchemik: GG: 53468612


Kontaktując się ze mną: Przedstaw się (podaj nick) i od razu przejdź do sedna sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.speedyshare.com/PqNcD/Audio-2015-09-27-10-25-36.wavNagrane przez CLG fr3sh Zaczyna sie na 28 min lub szybciej

Ta4gUH5.jpg Kontakt Alchemik: GG: 53468612


Kontaktując się ze mną: Przedstaw się (podaj nick) i od razu przejdź do sedna sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie