Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane [PYTANIE]-Jakie Forum ?


PluszowyMissiek

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc mam do was pytanie jak w temacie Jakie forum ? No chodzi mi o to na jakim hostingu jest te forum poniewaz szukalem i szukalem i nie moge znalesc bo bym chcial zrobic jakis swoje forum do Zdjec itp. Prosze powiedziec i czy ten hosting kosztuje jak tak to ile :D dzieki za uwage :*

Ta4gUH5.jpg Kontakt Alchemik: GG: 53468612


Kontaktując się ze mną: Przedstaw się (podaj nick) i od razu przejdź do sedna sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Czesc mam do was pytanie jak w temacie Jakie forum ? No chodzi mi o to na jakim hostingu jest te forum poniewaz szukalem i szukalem i nie moge znalesc bo bym chcial zrobic jakis swoje forum do Zdjec itp. Prosze powiedziec i czy ten hosting kosztuje jak tak to ile :D dzieki za uwage :*

vvsdvdvfdsvdsfvsfdv lubie gimnazjum i kocham mame

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sprecyzować swój problem? Ponieważ wiem tyle, jeżeli chcesz zrobić takie forum jak te, ale do zdjęć poszukaj odpowiednich hostingów, np. Proserwer.pl / Nazwa.pl. Tam się zarejestruj i sam sprawdź ceny. :)

Jest wiele, wystarczy wpisać w google odpowiednią frazę. A jeżeli chodzi o zrobienie strony, np. hosting zdjęć, która bd podobna do iv.pl albo innych zalecam najpierw nauczyć się HTML, CSS, JS  aa i oczywiście PHP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie