Skocz do zawartości

Zablokowane Sprzedam


CosteR

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć... Mam na Sprzedaż Sporo Ciekawych Rzeczy.. Przeczytaj to Sobie i Przemyśl czy Chcesz Kupić Czy Jednak Nie.. 1. Konto Steam. Posiadam grę Counter-Strike 1.6 jest Przegrane ponad 400 Godzin i nie ma Żadnych Banów. Płatność: < PaySafeCard (PSC) - 20 Zł > < SmS'em - 23 Zł > 2. Bot Reklamowy na Forum. Zakładasz Konta i dodajesz je do Bota. Jak uzbierasz dużą ilość kont Robisz Reklamę. Daje Temat oraz Treść czyli Kod Reklamowy Sieci/Serwera i po 10 min masz. Płatność: < PaySafeCard (PSC) - 20 Zł > < SmS'em - 23 Zł > 3. Fake Bot. Wchodzą na Serwer, Reklamują to co sobie Ustalisz i Mogą też Serwer Crashować.. Płatność: < PaySafeCard (PSC) - 30 Zł > < SmS'em - 30 Zł > 4. Zabezpiecz Swój Serwer przez Fake Botami oraz Próbom Ddos'ów. Żaden Bot nie wejdzie ci na Serwer oraz Atak. Testowane i Sprawdza się w 100%. Płatność: < PaySafeCard (PSC) - 70 Zł > < SmS'em - 30 Zł + 30 Zł + 11 Zł > 5. Zabezpieczenia na Forum.. Przed Atakiem i Włamaniem się do Bazy.. Płatność: < PaySafeCard (PSC) - 50 Zł > < SmS'em - 30 Zł + 30 Zł > 6. Kod na Przestronnę Forum. Można ustawić sobie. Forum - AmxBans - Sklep - Download Cs 1.6 - Kontakt Do Administracji. Płatność: < SmS'em - 23 Zł > 7. Skrypt Boost- Master, Cs- Boost, AdGold oraz MasterBoost. Są edytowane i są wgrane Pliki z Średnim Zabezpieczenie m.. Jeśli będziesz potrzebował pomocy z Wgraniem na Stronę to Pomogę już za Darmo i Ustawie ci Bazę. Płatność: < PaySafeCard (PSC) - 20 Zł > < SmS'em - 23 Zł > 8. Sprzedam Serwer TeamSpeak 3 Slotów "50" opłacony na 151 Dni i 19 Godzin. Płatność: < PaySafeCard (PSC) - 50 Zł > < SmS'em - 30 Zł + 11 Zł > 9. Sprzedam Serwer Minecraft Slotów "100" Opłacony na 175 Dni i 22 Godziny. Płatność: < PaySafeCard (PSC) - 50 Zł > < SmS'em - 30 Zł + 30 Zł > 10. Sprzedam 531,69 wPLN na Hostingu Pukawka.! Mogę pokazać zdjęcie ze mam Tyle.

GG : 52390714

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli bez allegro nie polecam, czuje oszustwo.

76561198141977411.png

 Czemu ludzie nie patrzą na mnie typie patrzą na to co zrobiłem
Psychicznie to jestem wrakiem, ale teksty te to z niego skarb
Dla rapu już szkoda mi rymów, no bo typie nie jest tego wart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Hyde ParkGiełdaSprzedam"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie