Skocz do zawartości

Zablokowane <span class="ipsBadge" style="background:green;">Odbanowany</span> SoKu - Prośba o odbanowanie i wyjaśnienia w sprawie bana.


SoKu

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: SoKu

Serwer: Test Vipa 24h] [DD2] CSowicze.pl [Only De_Dust2 + Asysty] @ 1s1k.pl

Nick admina: Negative

Data i godzina: 05.08.2015 - 10:02:56

Powód bana: 5 Screenow na CSowicze.pl

Opis sytuacji: Nie wiem co sie stało, nagle dostałem perma kompletnie za nic a grałem na tym serwerze sporo czasu. Nie używałem nigdy na tym serwie żadnych haxów typu wh i aim. Podoba mi sie gra na tym serwie a nagle dostłem bana KOMPLETNIE ZA Nic. No chyba że jakiś admin mi przedstawi mi dowody za co konkretnie dostałem bana i sie wypowie na ten temat, zbluwersowała mnie ta sytuacja troszke. Pozdrawiam

Dodatkowe informacje: Proszę o napisanie o co tu chodzi konkretnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nwm, może wstaw screeny? Szybciej pójdzie:)

 

 

Czego screeny jakie screeny? Co ja mam przedstawić skoro nic złego nie zrobiłem grałem sobie na spokojnie na tym serwie i nagle dostaje bana i żadnych ss-ów nigdy nie robiłem na tym serwie w jakiej kolwiek sprawie bo nie miałem po co to co ja mam udowodnić? Niech admin który mnie zbanował niech mi powie o co chodzi bo ja nie mam zielonego pojęcia o co tu chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś ode mnie 5 screenów. Zostały one wykonane na 100 % Bo tylko cb dziś zbanowałem. I pamiętam bana, oraz jak te screeny robiłem. 

Screeny masz w folderze CSStrike, ten folder jest tam gdzie zainstalowałeś CS.  Wrzucasz w 1 paczkę .rar I wrzucasz na hosting " Zippyshare.com "

Pozdrawiam admin banujący. `Negative

67Ly2i5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   

 

Czego screeny jakie screeny? Co ja mam przedstawić skoro nic złego nie zrobiłem grałem sobie na spokojnie na tym serwie i nagle dostaje bana i żadnych ss-ów nigdy nie robiłem na tym serwie w jakiej kolwiek sprawie bo nie miałem po co to co ja mam udowodnić? Niech admin który mnie zbanował niech mi powie o co chodzi bo ja nie mam zielonego pojęcia o co tu chodzi.

 

Wiesz, ja nie jestem od tego. Nie do mnie żale. Ja dopiero będę tu dołączał.

Dostałeś ode mnie 5 screenów. Zostały one wykonane na 100 % Bo tylko cb dziś zbanowałem. I pamiętam bana, oraz jak te screeny robiłem. 

Screeny masz w folderze CSStrike, ten folder jest tam gdzie zainstalowałeś CS.  Wrzucasz w 1 paczkę .rar I wrzucasz na hosting " Zippyshare.com "

Pozdrawiam admin banujący. `Negative

Najwidoczniej Twój serwer używa pluginów do SS'ów. Jeżeli tak, na 100% gracz powinien mieć owe zrzuty na dysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

&nbsp;

Wiesz, ja nie jestem od tego. Nie do mnie żale. Ja dopiero będę tu dołączał.

Najwidoczniej Twój serwer używa pluginów do SS'ów. Jeżeli tak, na 100% gracz powinien mieć owe zrzuty na dysku.

&nbsp;

 

No dobra negative znalazłem te ss-y ale co one mają udowadniać? tam nie ma nic konkretnego jakieś zabicie w asyście i poza tym nic więcej. Nie rozumiem powodu tego bana. I to akurat dzisiaj były robione ss-y? ale przecież nic złego nie zrobiłem żadnych haxów nic to jaki jest powód tego lekko mówiąc "cyrku"?ma

 

Link do screenów:

http://www78.zippyshare.com/v/1m8SDnNb/file.html

 

Nic tam konkretnego nie ma

Edytowane przez SoKu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_odbanowany.png
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

67Ly2i5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie