Skocz do zawartości

Zablokowane ZERO WEJS admin JB?


Hashashins

Rekomendowane odpowiedzi

Nick jakiego używasz: ZERO WEJS
Wiek: 16
Staż gry Counter-Strike: 3 lata, długo grałem na NSie
Staż gry na serwerze: Najpierw only DD2, teraz sporo gram na JB
Czy kiedykolwiek byłeś karany na CSowicze.pl: Tylko SS'y na DD2 - dostałem UB
Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję?: Tak, dawno temu, ale przypomnę sobie wszystko, szybko się uczę
Znajomość komend oraz funkcji admina: 5/10
Godziny w jakich grasz: 11-14, 20-24. Nie mam stałych godzin, gram często, dużo osób mnie z servera kojarzy (większość adminów również), pomimo tego, że nie gram wybitnie długo.
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Bo ten server jest naprawdę fajny, chciałbym pomóc Wam w prowadzeniu go, nie jestem typem admina, który czuję się lepszy, server jest dla graczy i to ich zabawa się liczy :)


Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: http://steamcommunity.com/profiles/76561198054466837/

  • Minimum czas spędzony na serwerze to 30h. - http://www.gametracker.com/player/ZERO%20WEJS/80.72.45.138:27835/(bardzo szybko przebije ta bariere 30h :) )
  • Przynajmniej 10 sensownych postów na forum. - ( nadrobie aktywność )
  • Musi przebywać na serwerze przynajmniej 4 tygodnie. - (bardzo aktywny gracz)
  • Wiek powyżej 16. Wyjątkowo można przyjąć przyszłego Admina w wieku 15. Warunek jest jeden, że jest ogarnięty. +
  • Przyszły admin musi mieć ukończoną mutację lub głos na poważnym poziomie. +
  • Kandydat powinien być rozpoznawalny na serwerze. Innymi słowy wyróżniał się od reszty, np. skillem, znajomością moda lub innymi cechami. + ( 20 miejsce w topce DD2, myślę że też kreatywny prowadzący, bardzo dużo osób na serverze mnie zna/kojarzy )
  • Chęć do stałego poszerzania swojej wiedzy i podnoszenia własnych kwalifikacji. +
  • Płacenie składki 7.38 zł. -/+ (musiałbym dogadać się z kumplem o wysłanie sms'em ( oddam mu, uczciwy jestem :D ), aktualnie sam nie jestem w stanie opłacić składki.
  • Posiadanie i używanie mikrofonu. +
  • Humor! +
Edytowane przez Hashashins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_zaakceptowane.png

Prosimy o zgłoszenie się do właściciela.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

67Ly2i5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl [Jailbreak #1] IP: 80.72.45.138:27835Podania o Admina JB"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie