Skocz do zawartości

Zablokowane Pomoc na dd2+fun4 więcej adminów


pawel22THC

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze - bawi mnie to co piszecie.. Połowa graczy na serwerze była już sprawdzana i tak szczerze, a w sumie jestem tego pewny że nie chciałaby być w kółko sprawdzana.

Każdy ma swoje życie z administracji tak jak napisał Wujcio i nie może być na serwerze 24/7. Szczerze - Wy jakbyście się dorwali do władzy to byście pół serwera zbanowali, w tym najlepiej i mnie czy kogokolwiek kto polega na swoich umiejętnościach i logice z gry, a nie na tym czy mi sie pojawi przeciwnik na ekranie i strzele mu hedszota, czy też nie. Osobiście jestem tylko za takimi osobami (góra 2 do składu adminów), które COKOLWIEK ogarniają z działu AIM/WH/SH i potrafią to sprawnie rozpoznać. Jestem na serwerze - narzekacie, że jestem i nie banuje - jak padłem, to rozdaje tylko info i sprawdzam sobie co innego w międzyczasie trwania rundy do końca, a nie siedzę zawieszony na każdym graczu i męczę czy ma wh, czy nie ma.. Macie u@ - nie korzystacie zupełnie z tego, wszyscy piszą normalnie na say'u - a uwierzcie mi, połowa odpaleńców myśli, gdy tak go zgłaszacie on się wyłącza i DWA RAZY TRUDNIEJ go złapać. Na następny raz przy takich postach - polecam troszkę ruszyć głową (amx_ip w konsolę + record lub podanie HLTV i wymienienie minuty w której są akcje lub podanie na forum), to naprawdę nie kosztuje wiele czasu, a może Wam (jak zresztą i nam) pomóc ponieważ na forum praktycznie (z tego co widziałem) zawsze jest ktoś, kto jest odpowiedzialny za Bansa.

Edytowane przez Tajny
24389829965614209722.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Rekrutacja jest otwarta. Zapraszamy do składania podań

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl [DD2+4FUN] IP: 193.33.177.54:27136Podania na admina DD2+4FUN "

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie