Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na elmanuel


Zero

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick:Zero
Nick oskarżonego:ElManuel
IP/SID oskarżonego:STEAM_0:1:1572783
Godzina i data zdarzenia:31.07 ok 18:35
Mapa:c21_lime
Screeny/demo:http://461839.hltv3.pukawka.pl/hltv-1507311814-c21_lime-1438359240-1438360500.zip
Opis sytuacji:gram sobie i dostaje slay'a od elmanuel za nic, a później jeszcze wymysla jakies powody ze niby fjotowalem choć nic takiego nie mialo miejsca. Najlepiej odbierzcie mu admina bo jeszcze innych graczy bedzie dręczył.
 
 

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , Dostałem donos grając na serwerze, ze funjumpowałeś i mówiła to osoba która siedziała na deaglu. Potem zabiłeś klienta nie pamiętam dokładnie jaki miał nick. Ale skoro czegoś takiego nie było to przepraszam, przyznaje się do błędu. Pracuje całymi dniami po pracy jestem zmęczony i też czasem nie do uwarzę pewnych rzeczy. Także przepraszam, mój błąd. Przyznaje się do winy. :) Pamiętaj jestem tylko człowiekiem, nie robotem i mam swoje problemy, czasem się zdarzy zmęczenie i inne tego typu przyczyny przez co mogę walnąć babola. Więcej się to nie powtórzy. 

 

Z Pozdrowieniami Mariusz ;)

G7TYNd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie