Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na ez


fl0w.

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick:fl0w.
Nick oskarżonego:~`eZ.
IP/SID oskarżonego:Nwm jakie
Godzina i data zdarzenia: 15:30
Mapa:jail-darkover
Screeny/demo:Screen fd: http://iv.pl/images/99408231672050703886.jpg

Screen co napisalem potem:http://iv.pl/images/16749376535111983934.jpg
Opis sytuacji: Ucieklem po bron poczym ez dal mi fd :),potem napisal ze polowa serwera mnie nie lubie to ja napisalem "Chuj wam w dupe" poczym ez dal mi bana za obraze "Czy to jest obraza?"
 
 

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Edytowane przez fl0w.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można traktować tak niekompetentną osobę jak Ty poważnie?

 

Zacznijmy od początku Twojej "kariery", która rozpoczęła się na JB Csowni. Dostałeś admina z przymrużeniem oka, gdyż postanowiliśmy (ja i patison), że damy Ci 2 tygodnie na kupno mikrofonu inaczej wylatujesz z posady. Oczywiście, mikrofonu nie kupiłeś, ale serwer zaczął upadać, adminów brakowało i tylko dlatego potraktowaliśmy Cię ulgowo.. 

 

Ostatnimi czasy widzimy Cię na serwie. Chwaliłeś się chyba 3 dni temu, że wreszcie kupiłeś mikro. Naprawdę, wiele osób chciało usłyszeć Twój głos. Co się okazało? Boisz się cokolwiek przez to mikro powiedzieć.. Podobno masz 16 lat, a wstydzisz się odezwać? Jak można Cię traktować poważnie? Brak mutacji i piszczysz?

 

Do rzeczy... Pisać nie potrafisz, wstydzisz się swojego głosu, kupujesz mikro i nic przez nie nie mówisz. Screen 1. W ogóle nie rozumiem tego, co tam napisałeś.. Ja, i z resztą wiele osób, trzymam się tego, że masz może 12 lat i nie masz mutacji.. Nigdy Cię nie będziemy traktować normalnie, uwierz..

 

Co do tej śmiesznej skargi.. Ja na dzejlach gram od 4 lat, w modzie tym chodzi głównie o zabawę, ale dzisiejsze czasy różnią się od poprzednich.. Jakieś top15 buntów i życzeń, które mydlą oczy wszystkim graczom i zamiast bawić się ze strażnikami, słuchać ich kreatywnych zabaw to każdy się wyprzedza w rankingach buntów.. Nie mówiąc o życzeniach, bo życzenia każdy ma gdzieś.. 

Flow, jesteś właśnie takim przypadkiem, podobnie jak Junior. Nie będę wytykać palcami, ale wam tylko zależy na topce i tylko się buntujecie.

 

FD może mnie poniosło, ale zrozumcie. Na serwie nikt nie chce iść do CT. Nie dziwię się.. Nikt, ale to nikt, nawet mi się czasami odechciewa, bo często daję wam zbyt dużo luzu, bo wam ufam, ale bywa to zdradliwe.. Często muszę iść do CT bo nikogo nie ma, mi się komputer przegrzewa i gram na laptopie matki, trudno się tak nagle przyzwyczaić z komputera do lapka i innej myszki, więc trochę lamię, trudno mi jest na tym gówienku zabić SVIP'a, który jest praktycznie niezniszczalny.

To był głos ludu.. Każdy się ze mną bawił, robiliśmy quizy, ale tylko fl0w, czyli jak zawsze, chciał się zbuntować.. Dałem FD tylko po to, żebym mógł dokończyć zabawę. Podobno jestem najkreatywniejszym prowadzącym, ale co mi z tego jak nie mogę prostej zabawy zrealizować.

 

Przejdźmy teraz do bana.. "Chuj wam wszystkim w dupe" to według Ciebie nie jest obraza? Śmiechu warte.. To co to według Ciebie jest?

Jeżeli byś to napisał do mnie w stylu "Chuj ci w dupe ez" to bym Ci dał bana na 3 godziny, pozwalam graczom na dużo, ale takie coś to jest za wiele. Obraziłeś nie tylko mnie (admina), ale również graczy, którzy Ci tak naprawdę nic nie zrobili. Nie toleruję takiego czegoś.

 

Jeszcze odniosę się do czegoś. Nie powiedziałem "połowa serwera cię nie lubi" tylko "połowa serwera nie będzie cię traktować normalnie" i ty na pewno zdajesz sobie z tego sprawę.

 

Miłej lektury! Buziaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa ez mówisz ze ty taki święty nie buntuejsz sie a kto jest top 3 czy tam 4 w buntach ?

Może nie chce rozmawiac jprd po co sie wtrącasz, nie znaczy ze nie mam mikra  to nie mam muty jprd..

Ps. Na bana sie zgodze ale nie aż 24h, pytałem sie Bary i on odpowiedzial że 1-3h :)

 

Napisales ze zaczynalem kariere na Csowni przeciez ja mam adma od poczatku Ice-Killers

Edytowane przez fl0w.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram bardzo dużo na serwie i bunty, jak i życzenia, wbijają się same. Ja znam umiar i wiem co to dobra zabawa.

 

24h to według mnie sprawiedliwa kara. Za obrazę admina dostaniesz bana na 3 godziny, a za obrazę admina, graczy.. Wszystko się sumuje i właśnie dlatego dostałeś bana na dzień.

 

Zawijam się, do zobaczenia na serwerze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie ma tutaj innej możliwości.. Pod co może podchodzić zwrot "Chuj wam w dupy"? Pod zwrot grzecznościowy? Trzymajcie mnie..

 

fl0w już dostał UB z czym też się nie zgadzam.. Następnym razem jak ktoś będzie jechał po kimś jak po szmacie to dam bana na 5 minut, bo 1 dzień to za długo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Przejdźmy teraz do bana.. "Chuj wam wszystkim w dupe" to według Ciebie nie jest obraza? Śmiechu warte.. To co to według Ciebie jest?"

 

Według tego Pana, a raczej po wypowiedziach widać, że dziecka to jest czysta przyjemność :)

 

Mimo tego, że nie było mnie wtedy na jb jestem w stanie udowodnić Ci winę np. tym: ,,Kurwa ez mówisz"   Napisał kilka zdań w których na spokojnie wszystko opisał, a ty już z ,,kurwami" lecisz...     Żałosne...

 

Nie pozdrawiam

Edytowane przez Mrufka.

597731347f3e7.png

Simplicity always wins over complexity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Najprościej w świecie dziś wieczorem będę modernizował serwer , i trochę tego vipa pogorszę jak jest tak jak piszecie . Na pewno będzie -1 skok i mniej HPe , Drugą sprawa , skarga nie ważna. Ja tutaj się liczę z większością każdy mi mówi że tego eZ nikt nie lubi a nigdy nikt nie stanie przeciwko niemu ...

WŁAŚCICIEL SERWERA JAILBREAK i ONLY DD2+DM

gg:45617355

POMOGLEM ? ZOSTAW +

CSowicze.pl

~BaRa


ccK2SFA.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: WYJAŚNIONE

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

WŁAŚCICIEL SERWERA JAILBREAK i ONLY DD2+DM

gg:45617355

POMOGLEM ? ZOSTAW +

CSowicze.pl

~BaRa


ccK2SFA.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl [Jailbreak #1] IP: 80.72.45.138:27835Skargi na admina/gracza"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie