Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie by zyciE


Gość zyciE

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zyciE
 

Twój nick: Twoje imię: Nick Zycie , imie Maniek
Jak długo grasz na naszym serwerze :Dłuugo, od początku serwera, grałem na fraguj.pl jak i na gameshark strefa skilla itd..
Ile masz lat ( Minimum 15 lat ):17
Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ):8/10
Ilość przegranych godzin : http://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.18:27071/


Czy posiadasz STEAMarrow-10x10.png:Tak
Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach:ta
Co chciałbyś wprowadzić na serwerze jako admin:OGar, zero czitów, kulture, opór, oraz zero obrażania : P.
Co Ci się nie podoba na serwerze:Ludzie, którzy się obrażają , ogólnie łamią zasady
Czy posiadasz sprawny mikrofon:Nie
Forma zapłaty : Jak można sms.
Kontakt ( GG, Steam ):gg, steam

Zrobiłem se taki samodzielny Wzór :D

#########################

Inny wzór

#########################

Nick:zyciE
Wiek:17 Steamarrow-10x10.png: jest
Skala znajomości AMXMODMENU (0/10): 8,7/10
Link do GT z przegranymi godzinami:http://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.18:27071/
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem:Mam 17 lat pochodzę z Łodzi. Słucham muzyki typu RAP'u.

Chciałbym zostać adminem, ponieważ są ludzie , którzy łamio regulamin. Obrażają się. Itd. Chciałbym temu zapobiec.


Kontak (GG/Steam/PW forum):GG/STEAM/pw/ts

Edytowane przez zyciE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na Tak, Znam go trochę rozsądny chłopak, w sumie przemówił mi do głowy ostatnim czasem, Ogarnięty. Wiek wymagany jest, steam także. Czemuż by nie zawsze jakaś pomoc się przyda szczególnie przy nowo utworzonym serwerze ;>

G7TYNd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie, na ostatniej edycji rzadko grałeś, jesteś nerwowy troszeczkę o czym świadczy ban zaraz po starcie serwera. Do tego kłamstwo - jak siedzisz na ts to widać, że masz mikrofon, nie ma ikony "microphone disabled".

Edytowane przez KrzyzaczeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zyciE

Na nie. Tak na prawdę ma 13 lat bo go słyszałem już wiele razy, np. przedwczoraj na ts. No dziecko małe ma mieć admina tak? Piszczy jak dziewica.

Sorry, że się wypowiem. Ale 1.

Na jakim ts?

2. Nie mam majka, zawsze gdy wejde mam, ten mikrofon , że nie ma. : )

13 lat? Hahahah.

Piszczy jak dziewica?

Dać ci nr tel?

Pogadamy )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie, kłamstwo w podaniu na 100% nie masz 17 lat.. W dodatku nie mozesz zniesc krytyki innych i musisz sie wypowiedziec w swoim podaniu, mimo ze nie powinienes tego robić.  Znajomosc amx w pierwszym wzorze 8/10 , w drugim 8-7/10 . z minuty na minute robisz sie coraz głupszy czy jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ci się nie podoba na serwerze:Ludzie, którzy się obrażają , ogólnie łamią zasady

 

Jestem na Nie! Wczoraj była sytuacja, w której zycie wyzywał m.in. moich rodziców. Taki człowiek nie powinien mieć admina na tej serwerowni :))))

 

Ten cytat mnie po prostu rozśmieszył.

Edytowane przez arenik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2. Nie mam majka, zawsze gdy wejde mam, ten mikrofon , że nie ma. : )

 

 

Ty nawet nie potrafisz zdania poprawnie złożyć, a chcesz dostać admina. To ja dziękuję za grę, teraz dzieci będą na serwerze rządzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_odrzucone.png


Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

burn_power_back.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie