Skocz do zawartości

Zablokowane [SKARGA] FunnyGanja Junior


~eZ.

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick: ~eZ.
Nick oskarżonego: FunnyGanja Junior
IP/SID oskarżonego: administrator
Godzina i data zdarzenia: około 19:40 dzisiaj
Mapa: jail_minecraft_v3
Screeny/demo: ewentualne hltv.
Opis sytuacji: Na wstępie zaznaczę, zaraz sobie połowa pomyśli, że jestem konfidentem, ale ta sytuacja akurat mi i z resztą nie tylko mi się nie spodobała. Przejdę może do rzeczy.. Na serwerze jest dużo starych wyjadaczy z poprzedniego JB Bary i akurat jeden z nich postanowił nas odwiedzić. Nick jego to "DamCiCuksa", weteran starego dzejla, którego ja i smF bardzo lubimy. Skargę piszę za niego, jest on ogarnięty na jb, ale forum to już trochę gorzej ogarnia. Rozpoczyna się pierwsza runda, w CT jest DamCiCuksa i FunnyGanja Junior, który ma prowadzenie. Junior bierze więźniów na mapę a Cuksowi nakazuje patrzeć tyły, żeby nikt nie uciekł. Okej, Cuksa patrzy plecy i co się dzieje? Przód wagonu postanowił się zbuntować i zabili Juniora. Mojego kolegi nie można było w tej sytuacji o nich oskarżyć, zrobił swoje, to że tobie się zbuntowali to już Twój zasrany interes. Ale Junior jak zawsze musi znaleźć winnego.. Co zrobił? Wywalil Cuksa do TT. Od razu zdziwienie a zarazem zdenerwowanie na mojej i smF twarzy, bo szczerze mówiąc, Cuksa prowadzi 100 razy lepiej i kreatywniej od Ciebie Juniorku, który umie tylko robić ostatnią reakcję. Nie zaprzeczaj tylko. Cuksa również zdziwiony, że go wywalili postanowił wrócić do CT, bo przecież było to niesłuszne wyrzucenie z drużyny klawiszy.. Wtedy wielki ból dupy Juniora sprawił, że dał on Cuksowi bana na CT. I dla tej sytuacji piszę dzisiejszą skargę. Nadużywanie admina ze strony Juniora nie jest pierwszy raz, lubisz spamować na admin chacie lub komendą adminvoice bez powodu.. smF od razu Cuksowi dał UB, a ja postanowiłem napisać ten temacik na forum. Jeszcze dodam, że Junior się głupio tłumaczył, bo panika się włączyła, że niby go wywalił "bo było za mało tt, a za dużo ct". Dobrze, że tt było bodajże 10-12 a ct 2 - junior i cuksa.

 

Mam nadzieję, że jakieś konsekwencje Bara wyciągnie, admin jest dla graczy, a nie gracze dla admina. Od moich ziomków się trzymaj z daleka, życzę miłej "próby" wywinięcia się przed karą.
 
 

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Edytowane przez ~eZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sytuacja z adminami na tym serwerze jest śmieszna, każdy gracz zauważył, że zaczeliście przyjmować trochę patologicznego śmiecia na stanowisko administratora. Przykłady?

1. Nerwusek, wbił jak w ct było dwóch nie ogarniętych ludzi, a co zrobił? Zaczął spamować na hud rózowymi napisami Siema czy tam Witam, nie pamiętam aż tak dokładnie. Następnie poszedł afk i nic nie zrobił z tymi dziećmi...

 

2. Oskarżony w tym temacie ganja :) Zawsze jak wbija to robi coś w stylu bazaru z hud'a, wysyła w uj niepotrzebnych bindów, a do tego zachwuje się jak małe dziecko i płacze jak coś mu nie pasuje...

 

3...             ...a z resztą, po co to pisać skoro skarga tyczy tylko jednego, ale zapewniam, że jak tak dalej będzie to poleci deszcz skarg na większość adminów i to nie tylko od eza...

597731347f3e7.png

Simplicity always wins over complexity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę oskarżać o nic Juniorka, ale osoby z mutacją głosu mają pierszeństwo do CT, a ty jej nie posiadasz więc nie miałeś nawet prawa wyrzucić go z Klawiszy i do tego ban na CT, jak dla mnie troszeczkę przesadziłeś. 

Co to cb Panie ~eZ. mam sprawę "  Acknowledged "  Hahaha xd

67Ly2i5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszcie skargi uwierzcie mi że od razu będę odbierał adminów , Junior masz ostatnią szanse jeszcze jedno chociaż NAJMNIEJSZE przewinienie typu napisanie " Siema na adminchatcie" to od razu lecisz . Innych tyczy to samo już wam mówiłem że dla mnie są NAWAŻNIEJSi KURWA GRACZE A NIE ADMINI i nie czujcie się ważni bo macie admina jesteście tacy sami jak gracze i nadal jesteście do wymienienia i nie myślcie że jesteście jacyś wybrańcy i nie mogę was wymienić na innych bo się grubo mylicie i jak funy jeszcze jednego takie najchujowsze zachowanie bo dla mnie nie można nic gorszego zrobić niż tak znieważyć gracza i lecisz z banem NA ZAWSZE na moim serwer tyle w temacie ELO 

WŁAŚCICIEL SERWERA JAILBREAK i ONLY DD2+DM

gg:45617355

POMOGLEM ? ZOSTAW +

CSowicze.pl

~BaRa


ccK2SFA.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl [Jailbreak #1] IP: 80.72.45.138:27835Skargi na admina/gracza"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie