Skocz do zawartości

Zablokowane Prosze o oddanie LVL.


MaVi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Prosze H@ `iscona lub Rumcajsa o oddanie mi 80lvl na cod 295lvl. Czekam już 3dzień na oddanie i każdy mówi mi zaraz, zaraz albo że mam czekać na Play'a który nie ma internetu i nie wiadomo kiedy będzie miał. Czy tak trudno wejść na serwer wpiac 1 komende i oddać lvl?

 

Dowody że miałem taki lvl jest wiele gracz którzy mogą to potwierdzić.

 

Bo to już zaczyna się robić smieszne że zabiera lvl H@ nie umieją naprawić i nie oddają jeszcze tego...

mortal_537667057d150.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 krzylop:

MaVi H@ forum mają wieeele spraw na głowie i nie mogą latać cały czas po serwerach i oddawać lvli i tak w ogóle potwierdzam że mavi miał taki lvl  :)

 

 

Myślałem że już,się pożegnałeś na zawsze.Ale co do tematu.Z tymi lvlami to jest przecież,jakaś parodia.Od kąd gram na tym serverze,to tylko widzę na modzie say takie teksty:"dlaczego mam 1 lvl a miałem xx,zresotowało mi lvl,napisz do play itd"I w kółko to samo.W cale sie nie dziwię,jak gracz wbije,któryś tam lvl,a na drugi dzień,wbija na server,i ma znowu 1lvl-sam bym się wkur...Ogarnijcie te pluginy,bo widzę że dalej jest,jak było-resetuje lvl graczom.rozumiem 1,2,no 3 dzień ale drugi tydzień,znowu resetuje coś nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

22178788237813265097.png

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

 

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie