Skocz do zawartości

Zablokowane Jak Dać Komuś Muta na wieki :)


magikpro123

Rekomendowane odpowiedzi

Zmutowanie gracza/graczy na stałe.

 

 

Tak jak w temacie jak zmutować gracza lub graczy na stałe jest to bardzo proste łączymy się z serwerem i jesteśmy na danym serwerze i klikamy esc i wyłączamy listę z naszymi serwerami dodanymi do ulubionyc

 

 

 

 

2# Teraz klikamy "Player Liste"

 

 

 

 

 

 

3# Pojawia nam się lista graczy na serwerze i klikamy na danego gracza i na dole mamy "Mute in-game voice."

 

 

 

 

 

 

4#Jeśli zmutowaliśmy danego gracza to pojawi nam się po prawej stronie "mute" danego gracza, a jeśli będziemy chcieli odmutować gracza to klikamy na danego gracza i na dole będzie pisało un-mute i gracz zostanie odmutowany.

 

 

5# Nawet, jeśli gracz jest zmutowany i wyjdzie z serwera to nadal jest zmutowany i, jeśli gracz będzie narzekał,że gracze nadal rozmawiają to już można mu powiedzieć,że ma sobie wejść w "Player List" i po sprawie.

 

 

Mam nadzieje,że poradnik pomógł oraz było to testowane i tak jak opisałem,że gdy dany gracz wyjdzie z serwera, który został zmutowany to dalej będzie zmutowany, a także dziękuje graczowi "GTA Master" za pomoc w testowaniu tak wiec dziękuje mu, za to.

 

 

Mam nadzieje,że poradnik się podoba i życzę wszystkim udanej i przyjemnej gry smile3.gif.

Edytowane przez magikpro123

xn87m0.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko poradnik mi działa dzięki wielke i masz +

gdf.jpg

 

 

Pomogłem daj +

 

Życzę wszystkim miłej gry na CSowicze.pl

 

Pisząc do mnie:

1. Zachowaj interpunkcje.

2. Pisz krótko, zwięźle i na temat.

3. Zawsze postaram się odpisywać.

4. Ignoruje ( Siema, Jesteś? Elo itp).

 

Kontakt ze mną:

~ gg: 53447571

~ PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: undefined

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

mME97MF_ed407.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie