Skocz do zawartości

Zablokowane problem


Mrs.

Rekomendowane odpowiedzi

mam aly problem wykupilam nie dawno przed jakimis zmianami na serwie klase premium lecz teraz zauwazyłam ze nie dziala a w sklepie pisze ze aktywna jest po wpisaniu hasla itd dalej pisze ze nie ma uprawnien prosze o naprawienie tego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnie nie moge wbic na serwa gdyz mam bana za ss'y niedokladnie sprawdzone niech pan nemek zrozumie ze nie sa modyfikowane lec mam inna h na lapku niz wy i jest to godzina teraz 3;16 w nocy i ss'y zapisaly mi sie pod ta godzina prosze o wytlumaczenie tego nieporozumienia i pouczenie tego gracza + dodałam ss'y po 3 min tyle zajelo mi wrzucenie ss'ow i napisanie posta nie miala bym czasu na modyfikowanie ich ..... -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze poczekam lecz na innych sieciach nie bylo problemu z czasem rozumiem gdyby byly kazdy ss w innym czasie i dodane by byly po dluzszym czasie i po czasie "modyfikowania" ale ludzie to  nie dziala tak ze wy robicie ss'y o godzinie 11;20 i o tej sie zapisuja chociaz ktos mieszka poza polska i ma odz np 14;20 nie tak to nie dziala zapisuja sie mu na lapku o jego godzinie czyli o tej 14;20 tyle mam do powiedzenia w tej sprawie mam nadzieje ze to sie wyjasnii pouczycie gracza ;)

Ps jesli ktos nie wierzy odsyłam do Pana google ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie wpisałeś chasła tam i dlatego nie działa

 

pisze sie hasla

 

Mrs jaka masz strefe czasowa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moment moment moim zdaniem czas na komputerze nie ma nic wspólnego z czasem ustawionym na serwerze ;O Więc moim zdaniem screeny powinny ci się zapisać z czasem serwera 

07190102324959572038.png

Masz problem ? Pisz 49796272 !

Pomogłem ? Postaw +

19471902185381610879.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirs + warn za double posta !

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

77924341527117732715.jpg

 

Na screenie widać że szpieg dalej jest aktywny. Więc także albo podajesz zły nick w grze albo wpisujesz źle hasło. Popraw te 2 błędy i jeżeli dalej nie będzie działać pisz na gg: 34401105

 

/close

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie