Skocz do zawartości

Zablokowane Avatary i Sygnatury


Przemek M

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, nie podoba mi się. Generalnie nie moje kolory + w niektórych za duży kontrast. Spodobał mi się tylko banner na samym dole, ładny, przejrzysty. :)

Avatary w przypadku trochę ogarniętych grafików powinny wynosić 100x100 ewentualnie jakieś 120x120. Znam się na tym ( nie jakoś bardzo, ale jednak ) i radzę Ci wybrać konkretnie w co chcesz iść. Ja zajmuję się sygnaturami, kariery tym nie zrobię i raczej nie zarobię. Możesz starać się robić wizytówki lub większe prace jeśli chcesz zarobić, ale wymaga to dużo pracy, ja jestem zbyt leniwy i kończy się na sygnaturach.

pozdrawiam

by Stanetikk, za pozwoleniem oczywiście. ( stanetikk.deviantart.com )

lance_butters_smudge_by_stanetikk-d74j59

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym się nie znam kompletnie. Trzeci jest świetny, jedynie kolorystyka mi nie pasuje, ale każdemu nie dogodzisz. Zamiast PANA CT przydałoby się jakieś schludne, ładne logo. " Witam na uGraj.com " średnio wygląda, sam nie wiem czemu.

by Stanetikk, za pozwoleniem oczywiście. ( stanetikk.deviantart.com )

lance_butters_smudge_by_stanetikk-d74j59

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadna z powyzszych prac nie jest godna uwagi..

Projekty stron sa strasznie amatprskie i niedopracowane, ale wiadomo kazdy od czegos zaczyna. W wiekszosci przedstawionych przez Ciebie layout-ow rozmiary poszczegolnych elementow sa, albo za male, albo za duze, jesli chodzi o logotypy, to sa ohydne- zero w nich jakiegokolwiek trendu graficznego. Kolorystyka tych prac jest jednolite i strasznie mdla- niepasujaca do caloksztaltu. O typo, to juz nie ma co wspomimac.

Jesli chodzi o maly format, to jest to totalna amatorka, avatary powinny byc proste i przejrzyste, a nie pelne tekstur. Bannery jeszcze ujda, ale brakuje dobrej typografii.

Czytaj poradniki na DA i staraj sie nie skupiac uwagi jedynie na efektach, bo to nie jest najwazniejsze ; )

Pozdrawiam.

"Good typography is invisible, bad typography is everywhere."

 

76561198066830552.png

 

XFUdMND.png

By wo1tas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale hejt xD Pisząc "trend" powinnaś pomyśleć o gustach :) Każdy ma inny gust :) Treend te laye były robione 2013 xD to zanim bylas na ugraj i tak sie chwaliłaś swoimi :D Mam pytanie kto ci nakłamał ze avatar musi byc prosty ? Hmm wiekszośc prac robiłem jak ty mialas 14 lat :D To chyba nawet nie widziałaś co to grafika :D Robie prace dla siebie i na darmowych zleceniach :D Nie czytam poradników tylko sam sie ucze :D czasami bawię :D

 

Mam pytanie

 

http://s1166.photobucket.com/user/verkagrytruska/media/evo_zps8b377166.png.html

 

Czy dodanie czarnego małego tła i napis to jest Avatar :D?

 

Każda z tych prac jest darmowa, robiona dla kogos lub siebie :)

00210609860131360226.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemku, to nie hejt ; ) To krytyka, ktorą niestety wiele grafikow nie potrafi przyjac "na klate". Naucz sie tego, ze kazdy ma inne zdanie o twoich pracach (;

Piszac trend- mialam na mysli modna grafike, ktora jest modna w aktualnych latach (; W 2013r. Zaczynalam z grafika i byly to glownie tagi, nie zaczynalam od webdesignu, a kiedy juz zaczelam, to moje logotypy byly zrobione wlasnorecznie, a nie pobrane z google grafika ;)

Nie mam zamiaru sie z toba klocic, ale tym komentarzem wprost Mnie rozsmieszyles.

Jesli chodzi o avatary, to kazdy dobry grafik napisze Ci, ze avatar powinien sie skladac z dobrego light-u, oraz z kilku dobrych photoshopowych efektow ; ) Po prostu takie avki wygladaja najlepiej, a nie takie, ktore sa pelne tekstur. Na przyszlosc napisz, ze twoje prace sa bardzo stare i liczysz na same pozytywne i piekne komciaki ; ))

Pozdrawiam.

PS. Na ugraj nigdy nie dawalam swoich lay-i, praktycznie tylko na forach graficznych je umieszczam, aby dostac krytyke/ocene od profesjonalnych webdesigner-ow ;) a no i oczywiscie- nie chwale sie swoimi pracami, bo raczej nie wypada chwalic sie czyms, co nie jest idealne (takich prac po prostu nie ma)

"Good typography is invisible, bad typography is everywhere."

 

76561198066830552.png

 

XFUdMND.png

By wo1tas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiedziałaś na pytanie

 

"Czy dodanie czarnego małego tła i napis to jest Avatar :D? "

 

truska.Jjlo Widziałem twoje prace na ugraj, bo byłem tam dawno jak Avatar używał darmowych prac psd z neta gdzie wystarczyło wpisac "psd" i sie chwalil tym na sieci a ludzie pro elo grafik :D

Krytykę przyjmuję ale nie pod kontekstem "te bannery mogles zrobic lepiej, lay nie trzyma sie hedearu, avatar o te efekty nie pasuja" nie nazywam tego krytyka lub ocena. Bo ocenia sie pojedynczo :) Widziałem twoje jedno logo, z tamtego roku nie zwala z nóg, założę sie ze oglądasz czytałaś poradniki, tym sie różnimy ja wole sam coś osiągnąć. A skoro jestes grafikiem to zapraszam do zlecen darmowych :) Wykaż sie coś :)

 

I co do Avatara, powie ci tak.. Jeden chce z bajerami jeden nie.. Wiem ze wiekszosc woli jak cos sie świeci.. robiłem prace na roznych sieciach a co do twoich grafików popytaj sie kto zna "PatrykSpec" to dziękim niemu sie zaczeło wszystko. Te fora "od webdesignu" Wiec obecnie graficy to sie pryszcze :) Nie widzą w tym zajawki lecz hajs :D Wiec nawet nie nie patrze na ich posty :D

00210609860131360226.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avatar, ktory podales robilam baaardzo dawno temu (; Jesli chodzi o typo, to duzo by tu pisac, ale osobiscie na ten czas nie cierpie typografii pelnej efektow ; )

Przyklad krytyki, ktora podales nawet nie jest podobny do mojej ; ) Naucz sie odrozniac krytyke od hejtu, to wtedy pogadamy.

Nigdy nie czytalam poradnikow na temat webdesignu, identyfikacja wizualna nas otacza, to My jestesmy tworcami logotypow, to My musimy sie starac, aby nasze loga byly niepowtarzalne, ale niestety w tym swiecie istnieje wiele plagiaterow, ktorzy podrabiaja, lub bezczelnie kopiuja nasze prace ; )

Grafikiem z zawodu nie jestem, poki co zaczynam z prawdziwym swiatem graficznym, ale staram sie byc profesjonalna pod katem ocen innych grafikow ;d

juz od wakacji nie zajmuje sie darmowymi zleceniami, a jesli juz cos wykonam, to tylko komus kogo znam ; )

Pozdrawiam i zapraszam na pw, bo to juz sie robi zenujace ; )

"Good typography is invisible, bad typography is everywhere."

 

76561198066830552.png

 

XFUdMND.png

By wo1tas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek M, czy Ty  prawdę nie potrafisz przyjąć jakiej kol wiek krytyki ? :). Jeżeli komuś Twoje prace się nie podobają lepiej napisać, okej przyjmuję to do siebie i postaram się coś w swoich pracach poprawić. Robicie niepotrzebny spam przekrzykując się które z Was jest lepsze i mądrzejsze, a tak na prawdę z poglądu osoby trzeciej stoicie na tym samym poziomie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups ktoś tu nie znosi krytyki czyżby ktoś nie pokazywał się w obliczu mężczyzny i odgrywał się na kobiecie, raczej tak nie przystało na ciebie powinieneś tą krytykę przyjąć na klatę i napisać "okej rozumiem", a pani @UP to tylko kobieta, która zajmuję się grafiką dłużej od ciebie z tego co wynika po jej pisaniu, tak ogólnie to Awatar jest ładny po za tą czarną ramką na napisy. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Zamykam!

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie