Skocz do zawartości

Zablokowane Serwer


P56.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od pewnego czasu co gram nas waszym serwie jest problem z adminami.Hesten teraz na serwue  lata 2 kolesi z sh i aimem nie ma  gry , to jeszcze można zrozumieć pózna pora to już odpuśćmy admina może nie być ,ale  co z tego jak w dzień admin jest raz na parę godzin ,najczęściej to można spotkać  Seriously i Rumcajs a tak to ja nie widzę żadnego admina inna kwestia jak serwer nie ma adminów to jest gorzej a podan to widziałem tylko 2. Robi się wam problem bo dużo gra czitów a niestety nie ma często admina więc ludzie będą odchodzić a serwer jest naprawdę dobry. 

 

 

 

PS Takie pytanie w miedzy się w grze wyświetlało się coś o darmowym adminie na 30 dni , to mogli byście kogoś wziąć na próbę ja bym się zgłosił czytałem o wymogach na admina musiałbym tylko nadrobić forum gram u was niedługo godziny na serwie pewnie mam a bym się wam przydał

 

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyśl o tym , że każdy ma prawo do życia prywatnego , inni pracują a inni wolą spędzić czas z ukochaną dziewczyną , więc nie narzekaj , bo akurat adminów mamy bardzo ogarniętych , jak nie ma admina to kręć demko + ip + jego nick

 

record Mairoaim

 

stop

 

szukasz demka w folderze cs 1.6 i wrzucasz na http://zippyshare.com i  na forum zgłaszasz cheatera ;)

 

 

a swoją drogą złóż podanie na admina , każdy ma szanse , tylko trzeba się postarać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwól ,że zacytuje  "pomyśl o tym , że każdy ma prawo do życia prywatnego , inni pracują a inni wolą spędzić czas z ukochaną dziewczyną"  Napisałem rozumiem dziś walentynki to może nie być ,ale był admin na jakiś czas i to doceniam . Mi chodzi o to jak jest od pewnego czasu . tak masz racje admini ogarniaja ,ale 2 adminów nie wystarczy , nie wyrobią tak  nie zawsze maja czas/ Wniosek jest taki ,że po po prostu jest mało adminów i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Serwer nie ma nawet 2 tygodni a ty chcesz już mieć pełną ekipę w administracji? Porażka

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl >> 4Fun >> 193.33.177.87:27171Sprawy serwera"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie