Skocz do zawartości

Szybka Rekrutacja na Admina CodMod'a


paroofka_gaming

Rekomendowane odpowiedzi

Z dniem dzisiejszym otwieram Szybka rekrutacje na Admina,zapraszam do skladania podań ;)

 

Imię:
Wiek:
Nick:
Kontakt Steam:
Dlaczego chciałbyś zostać Adminem?:
Czy miałeś kiedyś Admina?:
Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?:
Znajomość Komend Amxx?(0-10):
Coś o sobie:
Link do gametrackera:
Płatność(SMS/Przelew/):
 

Wymagania:

 

  •  Składka [11,07 zł],
  •  Minimum 16 lat,
  •  Obecność na serwerze ,
  •  Umiejętność pracowania w grupie,
  •  Minimum 15 godzin przegranych na serwerze,
  •  Aktywność na forum,
  •  Konto steam z grą Counter-Strike 1.6

18554368173679640869.png

29811942482867519259.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 Imię: Damian


Wiek: 18


Nick: #Mambuss


Kontakt Steam: Mambuss/greenzege


Dlaczego chciałbyś zostać Adminem?: Nie będę się za bardzo tutaj rozpisywał, ale myślę, że napiszę główne powody.

Więc tak, ostatnio jak chwilę posiedziałem na serverze, to zauważyłem, że na serverze gra strasznie dużo ludzi z zewnętrznymi oprogramowaniami.

Zauważyłem, że Gracze naprawdę strasznie się irytują i strasznie się wyzywają między sobą na serverze, gdy widzą kogoś takiego. A co gorsze podejrzewają zaraz o programy takie wszystkich Graczy nie patrząc wgl. na Spect. na niego :D

Mając Administratora u Państwa na serverze, byłbym naprawdę często na serverze i pilnował porządku. Nie wiem, czy po prostu jest tak mało Administratorów, czy tylko wtedy gdy ja jestem to nikogo nie ma do pilnowania. Ale gdy zawsze gram to większość pobudzonych Graczy zaczyna wyzywać rodziców innych Graczy i po chwili wychodzić z tekstem " Jeb*e ten server "

Mi aż się nie dobrze robi, gdy widzę, że Gracze bez powodu są dla siebie nie mili, zawsze gdy zaczynają się " spiny " wchodzę na spect. i patrzę na tych co piszą na chacie, że mają Aim'a etc.

 

Czy miałeś kiedyś Admina?: Oczywiście, miałem ale na innej sieci, podczas, gdy u Was miałem odpoczynek :)


Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?: Jeśli miałem Administratora na innym servie, to jasne, że umiem :D


Znajomość Komend Amxx?(0-10): myślę, że 6-7 :)


Coś o sobie: Mam na imię Damian, mam już 18 wiosen (tak, stary koń :D) aktualnie uczęszczam do Technikum o profilu Informatyk w Olsztynie. Jestem osobą kulturalną, miłą oraz pomocną. Próbuje zawsze pomagać na wszelakie sposoby, nie lubię stwarzać nie potrzebnych sporów. Nie lubię strasznie oszustwa kierowanego w moją stronę. Jeśli ktoś mnie oszuka, to u mnie zaufania sobie nie odrobi, jeśli ja jestem fair wobec tego kogoś to ta 2 osoba powinna być fair wobec mnie. Jestem osobą odpowiedzialną i sumienną. Jestem zrównoważony emocjonalnie i unikam wszelakich spin. Każdy spór próbuje zakończyć bez problemowo, żeby żadna ze stron nie ucierpiała. Interesuję się motoryzacją. W wolnym czasie poza graniem w gry komputerowe, jeżdżę również na mojej KTM'ce.

W marcu mam iść zamiar na prawko kat. A oraz B. 

Myślę, że tyle informacji na mój temat Wam wystarczy, jeśli czegoś jeszcze by Wam trzeba było do wiadomości to chętnie odpowiem na PW. :)


Link do gametrackera: Dodam jak tylko będę na komputerze.


Płatność(SMS/Przelew/): Mogę robić składkę Pay-Pal, ale niestety w tym miesiącu nie mógłbym zrobić składki, byłoby dobrze, gdybyście w tym miesiącu przymrużyli oczko w tym miesiącu na składkę :)

 

Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania.

  

@@paroofka_gaming:Przyjmuje zglos sie do mnie na gg w sprawie oplaty ;)

52901046

58756141763884368545.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:


Robert.


 


 


Wiek:


16.


 


 


Nick:


BreZ.


 


 


Kontakt Steam:


Zakupię w najbliższym czasie. ^^


 


 


Dlaczego chciałbyś zostać Adminem?:


Myślę, że na serwerze jest zbyt mało administracji często przesiadującej i pilnującej graczy, mam zamiar to zmienić i poświęcać na to bardzo dużo czasu, zauważyłem, że jeden z administratorów czyli Mambuss, bardzo dobrze sobie radzi, ale gdy widzę jak sam musi wszystkiego pilnować to mi się go szkoda robi ;] Tak jak mówiłem mam zamiar zwalczać cheaterów i moim priorytetem będzie utrzymanie porządku na serwerze.


 


 


Czy miałeś kiedyś Admina?:


Tak, na serwerze kolegi ;]


 


 


Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?:


Owszem, gdyż miałem z tym styczność na poprzednim serwerze.


 


 


Znajomość Komend Amxx?(0-10):


6-7.


 


 


Coś o sobie:


Mam na imię Robert, mieszkam w woj. Śląskim. Trenuję piłkę nożną, interesuję się informatyką jak i jednostkami wojskowymi, w przyszłości pragnę przygotować się do służby w JWK (Jednostce Wojskowej Komandosów) uczęszczam do szkoły wojskowej w Rudzie Śląskiej. Jestem obustronny, kulturalny oraz miły. Potrafię pracować w grupie, jestem odpowiedzialny i posiadam dużo wolnego czasu.


 


 


Link do gametrackera:


Dam w najbliższym czasie.


 


 


Płatność(SMS/Przelew/):


Paypal.


76561197977972699.png

 

GG: 51368548

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CodMod 45001 lvl - 80.72.33.51:27330Podania na admina"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie