Skocz do zawartości
Forum
Regulamin

Zasady i wytyczne obowiązujące wszystkich użytkowników

Administracja

Poznaj zespół moderatorów i administratorów dbających o społeczność

Ranking Użytkowników

Zestawienie najbardziej aktywnych członków naszej społeczności

Serwery
Bany CS2

System banów na serwerach Counter-Strike 2

Bany CS 1.6

System banów na serwerach Counter-Strike 1.6

Sklep CS2

Dostęp do usług premium i przywilejów na serwerach CS2

Statystyki Graczy - CS2

Sprawdź najlepszych graczy naszych serwerów CS2 oraz ich dokładne statystyki!

Sklep CS 1.6

Oferta usług VIP/SVIP dla graczy Counter-Strike 1.6

Odwołaj się od bana

Oficjalna procedura odwoławcza dla zablokowanych graczy

Społeczność
Wydarzenia

Kalendarz turniejów, konkursów i integracyjnych spotkań graczy

Discord

Dołącz do naszej społeczności na discordzie

Aktualności

Bieżące informacje dotyczące serwerów i środowiska CS

Pomoc

Przewodniki, poradniki i wsparcie dla wszystkich użytkowników

Nowy szablon forum
csowicze.pl


Przygotowaliśmy dla Was nowy wygląd forum! Na pewno znajdziecie rzeczy, które można ulepszyć. Dajcie nam znać w dedykowanym wątku. Wasza opinia jest dla nas ważna!

Czytaj więcej

Największy spamer czatbox'a! Weź udział kolejnej edycji konkursu!


Wraz ze startem nowej odsłony forum ruszamy z kolejną edycją konkursu spamer czatbox'a! Do wygrania fajne nagrody w tym $$$$

Czytaj więcej

Csowicze – Odświeżona Odsłona | Parę Ważnych Informacji


Wracamy po krótkiej przerwie... Przeczytaj ogłoszenie by być na bieżąco!

Czytaj więcej

Nasze serwery

  • Counter-Strike 1.6 Counter-Strike 1.6
    • Nowy ONLY DD2 - PRACE
    • 51.77.39.131:27016
    • 0 / 32 graczy
    • mapa:


      de_airstrip

    • Właściciel:

        • Właściciele
        • Mapa de_airstrip
        • Protokół source
        • Procentowe wypełnienie 0%
        • Najwięcej graczy 1
  • Counter-Strike 2 Counter-Strike 2
    • Nowy Only Mirage
    • mirage.csowicze.pl
    • 1 / 20 graczy
    • mapa:


      de_mirage

    • Właściciel:

  • Minecraft Minecraft
    • MC - Survival - (1.21.4/5)
    • mc.csowicze.pl
    • 0 / 30 graczy
    • mapa:


      world

    • Właściciel:

        • Właściciele
        • Mapa world
        • Protokół gamespy3
        • Procentowe wypełnienie 0%
        • Najwięcej graczy 3
  • Teamspeak 3 Teamspeak 3
    • Nowy TS3 - Csowicze
    • ts3.csowicze.pl
    • 3 / 32 graczy
    • Właściciel:

        • Właściciele
        • Protokół teamspeak3
        • Procentowe wypełnienie 9%
        • Najwięcej graczy 3
  • Discord Discord
    • DC CSowicze
    • Kliknij przycisk Połącz
    • 24 / 24 graczy
    • Właściciel:

  • 9 Wszystkich serwerów
  • 38 / 260 Wszystkich graczy
  • 15% Zapełnienie serwerów

Sprawdź co u nas się dzieje w

Redakcja

Pokaż ostatnie tematy

Liga typera

Pokaż ostatnie tematy

Serwery

Pokaż ostatnie tematy

Przywitalnia

Pokaż ostatnie tematy

Grafika

Pokaż ostatnie tematy

xxx
xxx
xxx
xxx
xxx
xxx
xxx
xxx
xxx

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: k1 no sound

 

Wiek: 15

 

Staż w Counter-Strike: dwa lata

 

Steam: TAK/NIE :ta, gram raczej na ns, ale jeżeli to konieczne to będzie na steam. Nick: mafioza bartosz

 

Znajomość AMXX 1/10: 8,5

 

Czy miałeś/aś już admina na jakimś serwerze?: Miałem jeszcze niedawno swój serwer ONLY DD2, cieszył się on przede wszystkim czystą i przyjemną rozgrywką, ponieważ poświęcałem dla niego dużo czasu. Jak i wielokrotnie byłem adminem na innych serwerach, tudzież opiekunem.

 

Dlaczego chcesz zostać adminem?: Gram od krótkiego czasu, mimo to zobaczyłem że na serwerze jest strasznie dużo odpałów i trollów, mam wiele pomysłów aby rozkręcić ten serwer, i go ulepszać. W późniejszym czasie będę kandydował na opiekuna serwera.

 

Napisz coś o sobie: Mam pietnaście lat, w csa gram od dwóch lat. Chciałem spróbować jeszcze w CS;GO, ale narazie nie. Większość mówi mi odpalony, no ale czasem coś tam nagrywam z gry- kiedyś powrzucam fragmovie. Idzie mi dosyć dobrze. Takie bardziej prywatne zainteresowanie to gra w koszykówkę, chodzę na treningi i gram w reprezentacji szkoły.

Kontakt: steam

Godziny w jakich grasz: 9-12 rano 14-16 południe 19-22 wieczór

Link do GT z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/k1%20no%20sound/80.72.34.122:27565/ nie jest ich zbyt dużo, ale bardzo się zwiększają. Gram aktualnie tylko na tym serwerze.

 

 

Pst. Prosiłbym aby osoby które nie wchodzą na serwer, po prostu na nim nie grają- to żeby się nie wypowiadały. Sytuacja na nim według mnie jest przeraźliwa. Jest dwudziestu graczy na serwerze, w tym 50% są to gracze nie grający czysto. Dziękuję za wszystkie opinie pozytywne, czekam na pozytywne rozpatrzenie podania- siemano!

Napisano

 

Na NIE

 

-wiek

-amx 8.5?? Ogarniasz ftp?

-ns

-gt

 

Ta, miałem swój własny serwer, najwidoczniej ktoś tu nie potrafi czytać ze zrozumieniem, bo pisze że mam steam.

Napisano

PROSZE MODERATORA O WARN LUB OSTRZEZENIE DLA NIEGO !!!

 

Ps. NIe wypowiadaj sie w swoim podaniu ...

images145.jpg
Napisano

Co do admina, to wiek mnie nie przekonuje, pamiętam swoje czasy za małolata i poprzez pryzmat tego patrzę na innych ;D. 

 

 

 

 

WSRH, jesteś bezczelny, arogancki i kierujesz się zawiścią. Tak samo jak pod moim podaniem, myślę, że w pewnym momencie zobaczy to więcej osób... Pozdrowienia, chcecie warnujcie. Do stracenia mam i tak nie wiele już ;)

 

@edit

P.S chciałem się jeszcze Ciebie zapytać czemu głosy na NIE  dajesz amx które gość nie pamiętam już który napisał 9/10? Po co te pytania w takim wypadku, skoro Ty z miejsca to odrzucasz? Pajac..

Napisano

 

Co do admina, to wiek mnie nie przekonuje, pamiętam swoje czasy za małolata i poprzez pryzmat tego patrzę na innych ;D. 

 

 

 

 

WSRH, jesteś bezczelny, arogancki i kierujesz się zawiścią. Tak samo jak pod moim podaniem, myślę, że w pewnym momencie zobaczy to więcej osób... Pozdrowienia, chcecie warnujcie. Do stracenia mam i tak nie wiele już ;)

 

@edit

P.S chciałem się jeszcze Ciebie zapytać czemu głosy na NIE  dajesz amx które gość nie pamiętam już który napisał 9/10? Po co te pytania w takim wypadku, skoro Ty z miejsca to odrzucasz? Pajac..

 

Nie chcę się wypowiadać w swoim podaniu, ale kolega dobrze mówi. WSRH chce najwidoczniej na siłę kogoś udupić, a mu się to nie udaje.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie