Skocz do zawartości
Forum
Regulamin

Zasady i wytyczne obowiązujące wszystkich użytkowników

Administracja

Poznaj zespół moderatorów i administratorów dbających o społeczność

Ranking Użytkowników

Zestawienie najbardziej aktywnych członków naszej społeczności

Serwery
Bany CS2

System banów na serwerach Counter-Strike 2

Bany CS 1.6

System banów na serwerach Counter-Strike 1.6

Sklep CS2

Dostęp do usług premium i przywilejów na serwerach CS2

Statystyki Graczy - CS2

Sprawdź najlepszych graczy naszych serwerów CS2 oraz ich dokładne statystyki!

Sklep CS 1.6

Oferta usług VIP/SVIP dla graczy Counter-Strike 1.6

Odwołaj się od bana

Oficjalna procedura odwoławcza dla zablokowanych graczy

Społeczność
Wydarzenia

Kalendarz turniejów, konkursów i integracyjnych spotkań graczy

Discord

Dołącz do naszej społeczności na discordzie

Aktualności

Bieżące informacje dotyczące serwerów i środowiska CS

Pomoc

Przewodniki, poradniki i wsparcie dla wszystkich użytkowników

Nowy szablon forum
csowicze.pl


Przygotowaliśmy dla Was nowy wygląd forum! Na pewno znajdziecie rzeczy, które można ulepszyć. Dajcie nam znać w dedykowanym wątku. Wasza opinia jest dla nas ważna!

Czytaj więcej

Największy spamer czatbox'a! Weź udział kolejnej edycji konkursu!


Wraz ze startem nowej odsłony forum ruszamy z kolejną edycją konkursu spamer czatbox'a! Do wygrania fajne nagrody w tym $$$$

Czytaj więcej

Csowicze – Odświeżona Odsłona | Parę Ważnych Informacji


Wracamy po krótkiej przerwie... Przeczytaj ogłoszenie by być na bieżąco!

Czytaj więcej

Nasze serwery

  • 8 Wszystkich serwerów
  • 177 / 317 Wszystkich graczy
  • 56% Zapełnienie serwerów

Sprawdź co u nas się dzieje w

Redakcja

Pokaż ostatnie tematy

Liga typera

Pokaż ostatnie tematy

Serwery

Pokaż ostatnie tematy

Przywitalnia

Pokaż ostatnie tematy

Grafika

Pokaż ostatnie tematy

xxx
xxx
xxx
xxx
xxx
xxx
xxx
xxx
xxx

MisiOo

  Użytkownik
  • Postów

    5
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Dotacje

    0.00 PLN 

Informacje Profilowe

  • Lokalizacja
    z Dupy
  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia MisiOo

Nowy

Nowy (1/25)

1

Reputacja

  1. To ustaw chociaz na 103 czy cos takiego, bo uwierz, ze 20fps wiecej potafi duzo zrobic.
  2. Witam, pisze ten temat z mysla o równej grze, jak kazdy gracz eb wie, FPS-y bardzo duzo daje. Moze i kickuje tutaj, jezeli wykryje pewna ilosc fps, ale wywala, gdy wykryje okolo 124FPS - ustawilem sobie taki limit i mnie kicknelo, nastepnie ustawilem 120FPS i nic, Mimo, ze jest to mała ilość fps, moze bardzo komus ulatwic gre, dlatego proszę o zmiane tego pluginu, ktory odpowiada za kick, aby kickowalo, gdy wykryje 101fps.
  3. Nick: MisiOo Wiek: 16 Steam: Oczywiście Skala znajomości AMXMODMENU (0/10): 10- amxmodmenu , jezeli chodzi o sam amxx to jakies 7-8, nie potrafie nawet edytowac pluginów Link do GT z przegranymi godzinami: Mysle, ze to teraz nie jest potrzebne Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem: Pewnie niektórzy będą pisać, że jestem powiązany z innym eb - jest to w 100% prawda, ale na chwilę obecną go nie ma i nie wiem kiedy powstane. Do tego czasu mogę pomagać przy tym serwerze, adminując na nim. Moze na wcześniejszych odsłonach serwerów BurN-a nie grałem(powód wyżej), ale doświadczenie na tym modzie mam spore, także jako admin. Dalszej tandety nie będe pisać bo to nie ma sensu. Kontak (GG/Steam/PW forum): Steam/Forum Pozdrawiam MisiOo Ps. Teraz przez tydzień mnie nie będzie, poczynając od jutra, wiec wznowię grę dopiero 24 oraz jeżeli sprawy się dobrze potoczą adminowanie.
  4. Na nie, kłamstwo w podaniu na 100% nie masz 17 lat.. W dodatku nie mozesz zniesc krytyki innych i musisz sie wypowiedziec w swoim podaniu, mimo ze nie powinienes tego robić. Znajomosc amx w pierwszym wzorze 8/10 , w drugim 8-7/10 . z minuty na minute robisz sie coraz głupszy czy jak ?
  5. [center][img=http://impressive-skill.eu/uploads/images/1403780968-U229.png][/center] [center][size=5]Witamy was, my ludzie tworzący tą sieć z myślą o was, graczach. Może zacznę w paru zdaniach naszej sieci. W tej reklamie nie ujrzysz naiwnych zdań jacy to super nie jesteśmy. Nie śmiemy myśleć robić pod siebie, gramy z ludźmi i dla ludzi. Jesteśmy nową prężnie rozwijającą się siecią Counter Strike 1.6 od niespełna jakiegoś czasu. W związku że poszukujemy dojrzale emocjonalnych graczy do gry jak i współpracy mamy przyjemność zaprosić was w odwiedziny do nas na forum jak i do gry.[/size][/center] [center] [/center] [center][size=5][b]Chcesz zobaczyć jakie mamy serwery? Odwiedź nasze forum![/b][/size][/center] [center][size=5]Każdy nasz serwer to unikat. Nigdzie nie znajdziesz drugiego takiego samego![/size][size=5] [/size][/center] [center][size=6][b] >>>Forum : [/b][url=http://impressive-skill.eu/]Impressive-Skill.eu[/url] <<<[/size][/center] [center][img=http://impressive-skill.eu/uploads/images/1396720164-U229.png][/center] [center][img=http://impressive-skill.eu/uploads/images/1396720477-U229.gif] Niskie Pingi[/center] [center][img=http://impressive-skill.eu/uploads/images/1396720477-U229.gif] Miłych adminów[/center] [center][img=http://impressive-skill.eu/uploads/images/1396720477-U229.gif] Ogarniętą administracje[/center] [center][size=5][b][b][img=http://impressive-skill.eu/uploads/images/1396720477-U229.gif][/b] Nagrody co miesiąc dla najlepszych[/b][/size][/center] [center][b][b][img=http://impressive-skill.eu/uploads/images/1396720477-U229.gif] Najlepiej dobrane, oraz zmodyfikowane pluginy[/b][/b][/center] [center][b][b][img=http://impressive-skill.eu/uploads/images/1396720477-U229.gif] Przyjemne i czytelne dla użytkownika forum[/b][/b][/center] [center][b][b][img=http://impressive-skill.eu/uploads/images/1396720477-U229.gif] Wiele dodatków na forum[/b][/b][/center] [center][img=http://impressive-skill.eu/uploads/images/1403781623-U229.png][/center]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie