Skocz do zawartości
Forum
Regulamin

Zasady i wytyczne obowiązujące wszystkich użytkowników

Administracja

Poznaj zespół moderatorów i administratorów dbających o społeczność

Ranking Użytkowników

Zestawienie najbardziej aktywnych członków naszej społeczności

Serwery
Bany CS2

System banów na serwerach Counter-Strike 2

Bany CS 1.6

System banów na serwerach Counter-Strike 1.6

Sklep CS2

Dostęp do usług premium i przywilejów na serwerach CS2

Sklep CS 1.6

Oferta usług VIP/SVIP dla graczy Counter-Strike 1.6

Odwołaj się od bana

Oficjalna procedura odwoławcza dla zablokowanych graczy

Społeczność
Wydarzenia

Kalendarz turniejów, konkursów i integracyjnych spotkań graczy

Discord

Dołącz do naszej społeczności na discordzie

Aktualności

Bieżące informacje dotyczące serwerów i środowiska CS

Pomoc

Przewodniki, poradniki i wsparcie dla wszystkich użytkowników

Nowy szablon forum
csowicze.pl


Przygotowaliśmy dla Was nowy wygląd forum! Na pewno znajdziecie rzeczy, które można ulepszyć. Dajcie nam znać w dedykowanym wątku. Wasza opinia jest dla nas ważna!

Czytaj więcej

Największy spamer czatbox'a! Weź udział kolejnej edycji konkursu!


Wraz ze startem nowej odsłony forum ruszamy z kolejną edycją konkursu spamer czatbox'a! Do wygrania fajne nagrody w tym $$$$

Czytaj więcej

Csowicze – Odświeżona Odsłona | Parę Ważnych Informacji


Wracamy po krótkiej przerwie... Przeczytaj ogłoszenie by być na bieżąco!

Czytaj więcej

Nasze serwery

  • Counter-Strike 1.6 Counter-Strike 1.6
    • Nowy ONLY DD2 - PRACE
    • 51.77.39.131:27016
    • 0 / 32 graczy
    • mapa:


      de_airstrip

    • Właściciel:

        • Właściciele
        • Mapa de_airstrip
        • Protokół source
        • Procentowe wypełnienie 0%
        • Najwięcej graczy 1
  • Counter-Strike 2 Counter-Strike 2
    • Nowy Only Mirage
    • mirage.csowicze.pl
    • 1 / 20 graczy
    • mapa:


      de_mirage

    • Właściciel:

  • Minecraft Minecraft
    • MC - Survival - (1.21.4/5)
    • mc.csowicze.pl
    • 0 / 30 graczy
    • mapa:


      world

    • Właściciel:

        • Właściciele
        • Mapa world
        • Protokół gamespy3
        • Procentowe wypełnienie 0%
        • Najwięcej graczy 3
  • Teamspeak 3 Teamspeak 3
    • Nowy TS3 - Csowicze
    • ts3.csowicze.pl
    • 3 / 32 graczy
    • Właściciel:

        • Właściciele
        • Protokół teamspeak3
        • Procentowe wypełnienie 9%
        • Najwięcej graczy 3
  • Discord Discord
    • DC CSowicze
    • Kliknij przycisk Połącz
    • 22 / 22 graczy
    • Właściciel:

  • 9 Wszystkich serwerów
  • 53 / 258 Wszystkich graczy
  • 21% Zapełnienie serwerów

aizy1

  Użytkownik
  • Postów

    2
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Dotacje

    0.00 PLN 

Zawartość dodana przez aizy1

  1. ezFRAG.PL oficjalnie funkcjonuje od 12 marca 2016 roku. Dzięki wiedzy na temat silnika sourcemod, możemy tworzyć dla Was serwery na najwyższym poziomie! Zarządzamy wyłącznie serwerami CS:GO. Każdy Serwer staramy się, aby był dopracowany pod każdym względem tak, aby gracz odczuwał komfort z gry. Poza CS:GO oferujemy także serwer głosowy TeamSpeak3. Nasze Serwery: Mod serwera: Arena 1v1 IP serwera: 80.72.41.158:30003 Ilość Slotów: 22 Fast Download: TAK Właściciel: }{amp Link do Statystyk: -->KLIKNIJ<-- Link do SourceBans: -->KLIKNIJ<-- Link do działu na forum: -->KLIKNIJ<-- Mod serwera: DeathRun IP serwera: 91.185.185.20:27060 Ilość Slotów: 21 Fast Download: TAK Właściciel: xWangan Link do SourceBans: -->KLIKNIJ<-- Link do działu na forum: -->KLIKNIJ<-- Mod serwera: JailBreak IP serwera: 91.224.117.195:270150 Ilość Slotów: 35 Fast Download: TAK Właściciel: SztangaBicepS Link do SourceBans: -->KLIKNIJ<-- Link do działu na forum: -->KLIKNIJ<-- Mod serwera: TeamSpeak 3 IP serwera: ts3.ezfrag.pl lub multi-speak.eu Ilość Slotów: 1024 Właściciel: SztangaBicepS Co jesteśmy w stanie zaoferować naszym graczom?: • Niskie Pingi; • Profesjonalną Administrację; • Dopracowane oraz Stabilne Serwery; • Przejrzyste Forum; • Miła atmosfera na serwerach jak i forum; • Serwer głosowy TeamSpeak 3; • I wiele wiele więcej! Wejdź, a sam się przekonasz! Serdecznie zapraszamy!
  2. Jesteśmy nową społecznością w internecie. Oficjalnie funkcjonujemy od 12 marca 2016 roku. Zarządzamy tylko i wyłącznie serwerami CS:GO. Każdy Serwer staramy się, aby był dopracowany pod każdym względem tak, aby gracz odczuwał komfort z gry. Nasze Serwery: Mod serwera: Arena 1v1 IP serwera: 80.72.41.158:30003 Ilość Slotów: 22 Fast Download: TAK Właściciel: }{amp Link do Statystyk: -->KLIKNIJ<-- Link do SourceBans: -->KLIKNIJ<-- Link do działu na forum: -->KLIKNIJ<-- Mod serwera: DeathRun IP serwera: 80.72.45.122:27080 Ilość Slotów: 20 Fast Download: TAK Właściciel: chrobot Link do Statystyk: -->KLIKNIJ<-- Link do SourceBans: -->KLIKNIJ<-- Link do działu na forum: -->KLIKNIJ<-- Mod serwera: TeamSpeak 3 IP serwera: ts3.golden-frag.pl:10150 Ilość Slotów: 20 Właściciel: }{amp Link do działu na forum: -->KLIKNIJ<-- Co jesteśmy w stanie zaoferować naszym graczom?: • Niskie Pingi; • Profesjonalną Administrację; • Dopracowane oraz Stabilne Serwery; • Przejrzyste Forum; • Miła atmosfera na serwerach jak i forum; • Serwer głosowy - TeamSpeak3; • I wiele wiele więcej! Wejdź, a sam się przekonasz! Serdecznie zapraszamy! Golden-Frag.pl - Fragi na wagę złota!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie