Skocz do zawartości
Forum
Regulamin

Zasady i wytyczne obowiązujące wszystkich użytkowników

Administracja

Poznaj zespół moderatorów i administratorów dbających o społeczność

Ranking Użytkowników

Zestawienie najbardziej aktywnych członków naszej społeczności

Serwery
Bany CS2

System banów na serwerach Counter-Strike 2

Bany CS 1.6

System banów na serwerach Counter-Strike 1.6

Sklep CS2

Dostęp do usług premium i przywilejów na serwerach CS2

Sklep CS 1.6

Oferta usług VIP/SVIP dla graczy Counter-Strike 1.6

Odwołaj się od bana

Oficjalna procedura odwoławcza dla zablokowanych graczy

Społeczność
Wydarzenia

Kalendarz turniejów, konkursów i integracyjnych spotkań graczy

Discord

Dołącz do naszej społeczności na discordzie

Aktualności

Bieżące informacje dotyczące serwerów i środowiska CS

Pomoc

Przewodniki, poradniki i wsparcie dla wszystkich użytkowników

Nowy szablon forum
csowicze.pl


Przygotowaliśmy dla Was nowy wygląd forum! Na pewno znajdziecie rzeczy, które można ulepszyć. Dajcie nam znać w dedykowanym wątku. Wasza opinia jest dla nas ważna!

Czytaj więcej

Największy spamer czatbox'a! Weź udział kolejnej edycji konkursu!


Wraz ze startem nowej odsłony forum ruszamy z kolejną edycją konkursu spamer czatbox'a! Do wygrania fajne nagrody w tym $$$$

Czytaj więcej

Csowicze – Odświeżona Odsłona | Parę Ważnych Informacji


Wracamy po krótkiej przerwie... Przeczytaj ogłoszenie by być na bieżąco!

Czytaj więcej

Nasze serwery

  • Counter-Strike 1.6 Counter-Strike 1.6
    • Nowy ONLY DD2 - PRACE
    • 51.77.39.131:27016
    • 0 / 32 graczy
    • mapa:


      cs_siege

    • Właściciel:

        • Właściciele
        • Mapa cs_siege
        • Protokół source
        • Procentowe wypełnienie 0%
        • Najwięcej graczy 1
  • Counter-Strike 2 Counter-Strike 2
    • Nowy Only Mirage
    • mirage.csowicze.pl
    • 1 / 20 graczy
    • mapa:


      de_mirage

    • Właściciel:

  • Minecraft Minecraft
    • MC - Survival - (1.21.4/5)
    • mc.csowicze.pl
    • 0 / 30 graczy
    • mapa:


      world

    • Właściciel:

        • Właściciele
        • Mapa world
        • Protokół gamespy3
        • Procentowe wypełnienie 0%
        • Najwięcej graczy 3
  • Teamspeak 3 Teamspeak 3
    • Nowy TS3 - Csowicze
    • ts3.csowicze.pl
    • 3 / 32 graczy
    • Właściciel:

        • Właściciele
        • Protokół teamspeak3
        • Procentowe wypełnienie 9%
        • Najwięcej graczy 3
  • Discord Discord
    • DC CSowicze
    • Kliknij przycisk Połącz
    • 39 / 39 graczy
    • Właściciel:

  • 9 Wszystkich serwerów
  • 77 / 275 Wszystkich graczy
  • 28% Zapełnienie serwerów

Sprawdź co u nas się dzieje w

Redakcja

Pokaż ostatnie tematy

Liga typera

Pokaż ostatnie tematy

Serwery

Pokaż ostatnie tematy

Przywitalnia

Pokaż ostatnie tematy

Grafika

Pokaż ostatnie tematy

Karol.

  Użytkownik
  • Postów

    9
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Dotacje

    0.00 PLN 

O Karol.

  • Urodziny 04/15/2000

Informacje Profilowe

  • Lokalizacja
    Lublin
  • Płeć
    Mężczyzna

Kontakt

  • Strona WWW
    http://csowicze.pl

Osiągnięcia Karol.

Nowy

Nowy (1/25)

1

Reputacja

  1. Twój nick:Zbigniew Stonoga !! Nick admina:Ja Data i godzina:Dopiero Serwer: #4 Cs go Link do Twojego bana:http://csowicze.mybans.eu/ban_list.php?bid=22436 Screen Shoty spakowane w paczkę:http://www15.zippyshare.com/v/tYxRFn3S/file.html Proszę nie mówić,że jestem słabym adminem bo sobie ssy zrobiłem. Miałem zbanować osobę na ssy a akurat był podemną :P i akurat siebie wybrałem :)
  2. @MlodszA nie uzasadniona jest Twoja skarga dlatego,że byłem wtedy na serwerze i nikt o nim nie pisał tylko ty. Wiadome że chciałaś nam pomóc,ale od razu pisać skargę ??? Dostałaś bana tylko na 5 min a na pewno skargę pisałaś z 10 min. A co do Req jak dostał admina nie gra na serwerze tylko siedzi na spect ludzie pisali żeby wyrzucać ludzi ze speca,ale jak się siedzi 8h na specu to po co admin to bardziej HLTV :). Pozdrawiam Karol. :)
  3. Tak to jest prawda. Dzisiaj się mnie pytał czy banować ( admin pyta sie czy banować ?? ). Zauważyłem że już bindy ma do wszystkiego. Myślę że rozpatrzycie tą skargę prawidłowo. Pozdrawia Karol.
  4. Jestem za nagrodzenie DywizioNa warnem !!! A co do admina jestem na nie !!! -9/10 i nie umieć napisać pluginów,to coś tu jest grane !!!! -Posiada własny serwer a jak mi wiadomo to nie można mieć admina na innym serwerze !! -Jest 5 adminów wiec pewnie damy sobie rade z tzw. "Cziterami"
  5. Czy jest możliwość dodania mam cs go ? Bo inne mapy pewnie weszły by w gust nowym graczom :). Zakładam ankietę czy gracze chcą tylko DD2 czy też inne mapki.Jak by dodać mapki możliwa do zrobienia by była misja 6 z zakładnikami :) Pozdrawiam Karol. :)
  6. Twój nick:Karol. Link do zaakceptowanego podania:http://csowicze.pl/topic/30028-szybka-rekrutacja-na-admina-4-cs-go-mod-only-css-dust2/
  7. Twój nick: Zbigniew Stonoga !! Nick admina: Nie wiem gdzie tu znaleść AmxBans ( nie wiem kto mnie zbanował ) :D Data i godzina: 26 marca godz 14 30 Serwer: #4CS-GO Cs-Dust2 skiny klucze skrzynki Link do bana: Parz up !! Screen Shoty spakowane w paczkę: http://www91.zippysh...2GSrt/file.html Tamten Stonoga to nie byłem ja. nie mógłbym wejść na serwer na pewno a jak mi nie wierzycie to wejde na dd2 i zobaczymy czy mam tam bana :P Prosze o rozpatrzenie moich ssów :) Z poważaniem Karol.
  8. Wiek:16 Nick:Zbigniew Stonoga !! STEAM/NS:Steam oraz Ns Link do Banid:http://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:80016158 Mikrofon (TAK/NIE):TAK PRZYNAJMNIEJ 5 GODZIN NA SERWERZE (LINK DO GT):http://www.gametracker.com/player/Zbigniew%20Stonoga%20%21%21/91.224.117.27:27160/ Znajomość Komend Amxx (0-10):Myślę że mieszczę się w przedziale 7/10 :) Płatność (SMS/Przelew):SMS
  9. Twój nick: Zbigniew Stonoga !! Nick admina: Nie wiem gdzie tu znaleść AmxBans ( nie wiem kto mnie zbanował ) :D Data i godzina: 26 marca godz 14 30 Serwer: #4CS-GO Cs-Dust2 skiny klucze skrzynki Link do bana: Parz up !! Screen Shoty spakowane w paczkę: http://www91.zippyshare.com/v/mzD2GSrt/file.html
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie