Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


NARKOMAN

Veteran

NARKOMAN last won the day on April 4 2017

NARKOMAN had the most liked content!

About NARKOMAN

 • Rank
  ananas, bo nie lubie
 • Birthday April 13

Informacje Profilowe

 • Location
  skątowni
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Denis

Kontakt

 • Steam
  serveiplocalhost/

Recent Profile Visitors

129,446 profile views
 1. Te efekty są już starożytne xD Ta wizytówka to tło nie klei się wgl z tematyką bo gdzie tam spiderman na tle informacji o kimś czy coś Poza tym sam napis cienki, słabo dopasowany i wtopiony. Jedyne co to ten baner 3 jest nawet w miarę ale zaś tutaj ikonka z gadu jest rozmazana i to nie dodaje efektu tylko defektu xD
 2. Twój nick: Narkoman Link do zaakceptowanego podania:
 3. Jestem na nie, bo w aktualnym czasie reklamowanie się w tematach na innych sieciach nie ma sensu, kiedyś działało to na troszkę innej zasadzie a dzisiaj to zbędne. Ani nie daje to pozycjonowania w google, ani nie interesuje ludzi bo każdy kto widzi taki temat to już nim RZYGA, to w prawdzie po co to ma być ?, żeby ktoś zrobił parę reklam i dostał przywileje za darmo za które ktoś płaci w dodatku nie ma żadnych korzyści dla forum/właścicielów.
 4. Było mówione jasno i wryaźnie że nie, gówno które obiącą forum i zbędne ;d
 5. Witam, już sporo się dzieje i nie mam zamiaru się wkurwiać, tym bardziej zaczynam nowy rozdział w życiu to nie będę miał czasu na "hobby" jak to było do teraz. Na forum wątpię że będę zaglądał, pozdrawiam wszystkich, wielkie joł.
 6. Wiadomość automatyczna Temat został przeniesiony z "Hyde Park → Offtopic" do "Archiwum Forum → Tematy Archiwalne".
 7. Wiadomość automatyczna Temat został przeniesiony z "Strefa Gier → Counter Strike → Counter-Strike 1.6 → Counter-Strike 1.6 - Publikacje serwerów" do "Archiwum Forum → Tematy Archiwalne".
 8. Wiadomość automatyczna Temat został przeniesiony z "Strefa Gier → Counter Strike → Counter-Strike: Global Offensive → Counter-Strike: Global Offensive - Publikacje serwerów" do "Archiwum Forum → Tematy Archiwalne".
 9. Wiadomość automatyczna Temat został przeniesiony z "Strefa Gier → Counter Strike → Counter-Strike: Global Offensive → Counter-Strike: Global Offensive - Publikacje serwerów" do "Archiwum Forum → Tematy Archiwalne".
 10. Twój nick: @NARKOMAN Powód nieobecności: Czas twojej nieobecności: Tydzień od teraz.
 11. Wiadomość wygenerowana automatycznie Powód: cls Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami. Administracja CSowicze.pl
 12. Wiadomość wygenerowana automatycznie Powód: cls Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami. Administracja CSowicze.pl
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.