Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Skarga na WolF!


Bielan

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry:Bie(L)aN
Nick admina / gracza:WolF!
STEAMID admina / gracza: w tej chwili nie posiadam bo zrobił mi ssy ale dodam
Data i godzina zdarzenia:7 luty 2015r pomiędzy 19.30 a 19.45
Opis sytuacji: to jest po prostu smieszne , człowiek nie wie jak odróżnić czitera od czystego gracza ! karygodne jest to ,że łaskawy pan nawet nie ruszy szanownego zadka na specta aby kogoś sprawdzić tylko sadzi ss'y jak szalony! proszę coś z tym panem zrobić bo to jest śmieszne .
Dowody zdarzenia (demo, screeny) oraz możliwi świadkowie:Myślę ,że 2 świadków się znajdzie bo są to osoby które przede mną dostały od tego a'la admina ssy'y . Demko jeżeli będzie potrzebne to wstawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi graczu,

Nie potrzebuje żeby być na specta. Wystarczy jak będę miał  "kill" i obserwuje to czy spect, wielka różnica. Grałeś podejrzanie to dałem bana wielka skarga ze dałem ci bana hehe. Masz prawo pisać na mnie skargę nie zabraniam, masz wole swoja to napisałeś. Przynajmniej na drugi raz będę wiedział że grasz czysto.:)

Jeśli chodzi ci o to że straciłeś trochę czasu to przykro mi.

Pozdrawiam

Arkadiusz "WolF"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie UP z tego co wiem tow skargach mają możliwośc wypowiadania się Adamini /H@/ świadkowie a nie jesteś żadnym z nich więc zostaw zbędne komentarze dla siebie .

 

Nie chodzi akurat o to ,że  straciłem, czas jak to stwierdziles ale o to,że naduzywasz funkcji admina , nie sprawdzając dogłebnie graczy . W tej chwili nie mogę wstawić demka ale to zrobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie