Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Kapot :v - Wielki zenon.


Kapot :v

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Kapot :v
Godzina i data zdarzenia: Przed chwilą
Mapa:dd2
Nick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę: Wielki Zenon

Jego IP/Steam ID: admin :v
Opis sytuacji: Admin na ktorego składam skarge wszedł na serwer, dał wszystkim info ze banuje za spam na u@. Podczas rundy gracz tt nie wykonywał celów mapy, mianowicie stał na bsie i specjalnie nie podkładał paki. Gdy runda się skończyła zwycięstwem druzyny ct gdyż terrorysta nie podłożył bomby, admin napisał na sayu tylko "hahahahah". Zgłosiłem mu to na u@ ze za takie coś tez powinien być ban. Kolega specjalnie przegrał runde więc chyba jakas kara się należy. I nagle patrze a tutaj ban na 1h z powodem "spam". Admin zachował się jak małe dziecko. Proszę o wyciągniecie z tego jakis konsekwencji gdyż taka sytuacja nie powinna sie juz nigdy wydarzyć :v
Dowody:
http://csowicze.pl/banydd2/ban_list.php?bid=1228
Świadkowie:-

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem 2 wiadomosci o typie co gral na perfidnym wh, ale ty i tak tego nie widziales bo chyba masz oczy w dupie :v potem nie ukarałeś gracza który specjalnie przegral runde więc ogarnij tam bo to reprezentujesz to bieda totalna :f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

admin powinien być opanowany i tyle. Jakby ktoś bluzgał na rodzinę, to można się denerwować. Ale admini często nie zauważają co inni piszą na u@, więc ten sam napisał parę razy, by admin zauważył. Sam tak robię, bo wielokrotnie zdarzało się, że pisałem czit i cisza. Więc trzeba stary dobry i sprawdzony spam u@ o czitach. Za to nie powinno być bana/kicka, bo gracz chce pomóc w utrzymaniu serwa. Jedynie upomnienie, by tak nie spamował, jeżeli admin widzi to powiedzmy za 1 razem. A jak admin nie reaguje, to sam bym spamował jak nikt na serwie.

 

 

 

@huliken
hahah :D nie patrzyłem na datę. Swoją drogą jak to tak dawno było, to czemu nikt tego nie zamknął? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin powinien być opanowany i tyle. Jakby ktoś bluzgał na rodzinę, to można się denerwować. Ale admini często nie zauważają co inni piszą na u@, więc ten sam napisał parę razy, by admin zauważył. Sam tak robię, bo wielokrotnie zdarzało się, że pisałem czit i cisza. Więc trzeba stary dobry i sprawdzony spam u@ o czitach. Za to nie powinno być bana/kicka, bo gracz chce pomóc w utrzymaniu serwa. Jedynie upomnienie, by tak nie spamował, jeżeli admin widzi to powiedzmy za 1 razem. A jak admin nie reaguje, to sam bym spamował jak nikt na serwie.

Rozumiem, że miałeś coś sensownego do powiedzenia, ale wałkowanie skargi sprzed miesiąca to trochę już na wyrost.

44693366081893645183.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Brak zainteresowania.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6Only De_Dust2 - 80.72.33.58:27060Skargi na admina / gracza"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie