Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na admina RozQrwiator


` enjoy.

Rekomendowane odpowiedzi

Albo jestem ślepy, albo rzeczywiście nie ma wzoru.

Składam skargę na admina RozQrwiator, który już drugi raz w ciągu 12h zrobił mi SS. I po co? Jestem czysty, gram na słuchawkach. Naucz się stary przegrywać, to już śmieszne nawet nie jest. Dobra, jeden ban ujdzie, ale nie drugi za to samo... I to w ogóle nawet nie wejdziesz w temat zobaczyć na SS tylko sobie grasz. Inne argumenty: ból dupska z powodu tego, że go zabijam, że mam inty, że jestem aka MVP. Admin banując POWINIEN, ale nie ma obowiązku słuchania graczy. To, że jeden, drugi czy trzeci pisze, że mam WH, nie znaczy, że masz banować od razu... Powinieneś sprawdzić czy coś, a Ty nawet na spect-cie nie siedzisz. Raz zabiłem Cię za skrzynią na waszym respie, nie wiedziałem, że tam jesteś, dopiero gdy pobiegnąłem trochę dalej widziałem, że coś jest po lewej, to ci zaatakowałem. A że ja wale po 254 a Ty po 40 to dlatego Cię zabiłem. Druga akcja - górny trup, idę ze schodów i po prawej byłeś na skrzyni. Skąd wiedziałem? Rozglądam się cały czas po mapie dookoła. Nigdy nie wiesz, z której strony ktoś Cię dojedzie i takie skrytki po prostu sprawdzam. To samo jak wychodzę z waszego respa w stronę A, to idę tyłem do BS, żeby widzieć co się na gali dzieje. Według mnie jest to po prostu nadużywanie "władzy" w celu przewagi nad innymi graczami, w tym przypadku nade mną, aby podbić sobie lvl. Tyle z mojej strony, wylałem to co mnie denerwuje już, liczę na jakieś odpowiedzi i reakcję ze strony H@ serwera. Pozdrawiam.

Pan i Władca...


Info od Boga...


 

W razie pytań pisać na GG: 44686572


 

COD 1001lvl <3


b_560x95.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze : ostrzegałem Cię że pisze mi 5 osó że masz wh!

Po drugie: To nie bylo 2 razy w ciagh 12h

Po trzecie: Mam prawo Cię sprawdzać czy nic przypadkiem nie masz, bo za pierwszym razem mogles nic nie miec a za drugim mogłeś już coś odpalić.

Jeżeli podoba Ci się to kliknij Lubię To :D

 

 

KONTAKT ZE MNĄ :

 

Mój Skype ( jak coś to dzwonić i pisać ) : rafal.tomala61

 

Moje GG : 52798078

 

E-mail : rafal.tomala@vp.pl

 

POZDRAWIAM :D RozQrwiator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było 2 razy w ciągu 12h. Pierwszy o 21:28 a drugi o 8:38. Wciąż twierdzisz, że nie w ciągu 12h? Ja tu widzę nawet 11h.

Tak, masz prawo, ale powinieneś robić to rozsądnie, a nie rypać SS jak dedać zaczynasz...

Pan i Władca...


Info od Boga...


 

W razie pytań pisać na GG: 44686572


 

COD 1001lvl <3


b_560x95.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli 5 osob pisalo ze masz WH to chyba sobie nie zmyslali :/ 

Admin pilnuje porzadku i slucha wypowiedzi innych graczy :) wiec jak dla mnie co wyzej moj kolega napisal ban byl poprawny.

Pomoglem ?? DAJ +

 

Pozdro by *Cr@zy*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem SS, możecie sprawdzać. Ja wciąż czekam na UB i wypowiedź izcoN-a albo Rumcajsa.

Dobra, ale to nie jest fajne wrzucać co chwilę SS... i czekać na UB parę godzin.

Pan i Władca...


Info od Boga...


 

W razie pytań pisać na GG: 44686572


 

COD 1001lvl <3


b_560x95.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go rozumiem że nie chce Ci się czekać na UB ale jakbym nie dał ss'ów to by skafgi na mnie dali.

Jeżeli podoba Ci się to kliknij Lubię To :D

 

 

KONTAKT ZE MNĄ :

 

Mój Skype ( jak coś to dzwonić i pisać ) : rafal.tomala61

 

Moje GG : 52798078

 

E-mail : rafal.tomala@vp.pl

 

POZDRAWIAM :D RozQrwiator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go rozumiem że nie chce Ci się czekać na UB ale jakbym nie dał ss'ów to by skafgi na mnie dali.

Jeżeli podoba Ci się to kliknij Lubię To :D

 

 

KONTAKT ZE MNĄ :

 

Mój Skype ( jak coś to dzwonić i pisać ) : rafal.tomala61

 

Moje GG : 52798078

 

E-mail : rafal.tomala@vp.pl

 

POZDRAWIAM :D RozQrwiator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go rozumiem że nie chce Ci się czekać na UB ale jakbym nie dał ss'ów to by skafgi na mnie dali.

enjoy administracje zapros na GG i czekaj , lub czekaj na forum na UB

 

Jest na forum icozN zapraszam do niego

Pomoglem ?? DAJ +

 

Pozdro by *Cr@zy*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do izcoN-a. Jest na tablecie. :/ Dobra koniec spamu, to jest skarga a nie temat o UB.

Pan i Władca...


Info od Boga...


 

W razie pytań pisać na GG: 44686572


 

COD 1001lvl <3


b_560x95.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Skarga beznadziejna. Admin ma prawo robić ssy jeżeli widzi coś podejrzanego

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie