Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Witam grubaski


Kat

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: k@t.

Wiek: 17

Staż w Counter-Strike: 2k8 Steam 

Steam: TAK/NIE : Tak mam Steama ( strzelec75 ) można sprawdzić, ale w tej chwili na nim nie gram, bo pożyczyłem go koledze za hajs bo na siłke mi brakowało xD Ale chyba jeszcze jakies 14 dni i bede go miał z powrotem :)

Znajomość AMXX 1/10: 8

Czy miałeś/aś już admina na jakimś serwerze?: miałem na clclub.pl cs-podhale.pl cs-zabijaka.pl i na wielu innych 

Dlaczego chcesz zostać adminem?: Czemu? tak jak w tej sytuacji jest 4 czitow na servie godzina 15;45 żadnego admina, poprosu nie lubię jak ktoś umożliwia zabawę na servie swoją głupią cziterska grą.

Napisz coś o sobie: Siła/SPORT/Joint Na servie mam dobry kontakt z Adminami oraz z graczami :)

Kontakt: Nie wiem czy chodzi wam o telefon? GG? Fb? Skype? xD

Godziny w jakich grasz: Zależy powiem wam, bo raz trening wieczorkiem siłowania, praca wpadnie to pracuje jak dziś, dziewczyna, ale jestem prawie cały czas online na Servie :)

Link do GT z przegranymi godzinami:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nie

 

- nie jesteś ogarniety

- 5 aktywnych warnów

-  wypowiadanie sie w swoim podaniu

 

 

 

kat ja radze robić reklamy , aby odrobić warny , jak sobie wyobrażasz pisaniu w czyimś odwołaniu jak zbanowałeś jak jeszcze 1 warn a bana na forum masz?

 

użyj opcji "edytuj" w podaniu , a nie spamujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj sie wypowiem neutralnie

Na tak bo:

-steam

-wiek

-amx

 

Natomiast jestem na NIE za brak ogaru na forum. 5 warnów ? Trzeba być mistrzem, sory ale nikt Ci nie zaufa z 5 warnami. Odrób warny i napisz za tydzień.

 

Pozdrawiam WSRH.

images145.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE !

Wypowiadasz sie w swoim podaniu tylko po to zeby nabic posty.

Miałeś teraz aktywne trzy warny teraz kolejne dwa, które porażają Cię jeszcze bardziej w zakłopotanie.

Napisałeś też, że nie lubisz "popostu" żadnego Admina to po co to podanie złożyłeś kolejne ortografia co też jest ważną rzeczą a nie, że jak wejdziesz na serwer to będziesz pisał z błędami i gracze będą myśleli, że Admin ma 10-lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl >> DD2 + DM >> 193.33.177.54:27136Podania na admina DD2+DM"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie