Skocz do zawartości

Zablokowane na Creative.


RossenQ

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: RossenQ
Data i godzina: 11:30 , 2015 .02.04
Na kogo chcesz złożyć skargę:  Creative.
Opis sytuacji: Grałem na BB i zrobiłem kampe z Bravo. a BlackBurn w TT wyosowal UZI i nas zabil nim , a potem gdy my byliśmy w TT a ja wylosowalem przenikanie przez sciane i wbilem do nich do kampy to on mnie odrodzil na respie i czy to mialo sens ?  To jest ruletka a nie bug ..
Dowody:http://www27.zippyshare.com/v/gJoRSSzd/file.htmlto jest screen jak on mnie przerzucił na respa , bo stałem u Ct w kampie ...
IP/ STEAM_ID: VALVE_0:4:78793463

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze RossenQ, wylosowałeś ruletkę przenikanie przez ściany okej. Ale odrodziłem Cię, dlatego że przeszkadzałeś w budowaniu a potem w wejściu do kampy. Gdybyś po czasie powrotu wszedł na kampę to co innego, a Ty przeszkadzałeś w czasie budowania i powrotu do kampy.

 

Pozdrawiam, Creative.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<strong class='bbc'>Wiadomość wygenerowana automatycznie</strong><br />Temat został zamknięty przez moderatora.<br /><br /><strong class='bbc'>Powód:</strong> Skarga rozpatrzona negatywnie.<br /><br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.<br />Z pozdrowieniami.<br /><strong class='bbc'>Administracja CSowicze.pl</strong>

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike Global OffensiveCS:GO Only DD2 - 188.165.17.19:28280Skargi na admina / gracza"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie