Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Witam!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam was bardzo serdecznie!

 

Coś o mnie?

-Mam nadzieje, że teraz was nie zaskoczę ?. Mam na imię Kamil no niestety nie za ciekawe imię dla mnie. Na drugie imię mam Matusz  już lepiej Mam 23 lat, a za kilka dni będę miał 24Mam PS4 i jest to moja ulubiona jak na razie konsola, bo XBOXONE jest dla mnie porażką jak dla innych też. Kiedyś trenowałem piłkę przez 6 lat, ale po rodzinie odziedziczyłem migreny i prawie codziennie mam ból głowy, a jak grałem w piłkę to zawsze był upał i ledwo grałem, a jak wracałem do domu o 16 po treningu to zjadłem coś i poszedłem spać, bo dla mnie sen to jedyny sposób na migreny. Potem, gdy wiedziałem, że nie mam to sensu to przeniosłem się na taki sport gdzie nie bolałaby mnie głowa, więc zacząłem trenować dla większości brutalny sport czyli Hokej, a jak wiadomo jest na lodowisku chłodno i nie miałem bólów głowy i tak trenowałem od 4lata  a teraz przeniosę się na  chyba lub jakieś MMA smile.gif. Moim hobby jest jazda na rolkach,bmx,desce no taki skate ze mnie biggrin.gif, ale to nie wszystko lubię też pograć na konsoli w BFa czy CODa itp. Lubię zmiksować kilka fajnych piosenek, a tak przy okazji to moim ulubionym rodzajem muzyki są :

-HardStyle.
-Techno.
-Electro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no siema, czemu masz nick ExoRc1sM2 , mamy już taki nick tylko , że bez "2" , nie masz pomysłu na inny nick?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie