Skocz do zawartości

Zablokowane skarga i unban


Trucicielq

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry:TrUc!c!3Lq
Nick admina / gracza:WSHR
STEAMID admina / gracza:' STEAM_0 : 0 : 1730369401 ' 
Data i godzina zdarzenia:03.02.2015 09:05
Opis sytuacji:nie rozumiem tego admina jak nie wie ze sam se nie moge admina wlaczyc na serwie to nie powinien nim byc bo zabnowal mnie za to ze jestem adminem wiec nie wiem czy takie dziecko ktore nie wiem ze jak mam admina to dostalem go od head admin . i nie da sie samemu zalozyc admina na obcy serwie admin . prosze o usuniecie mu admina bo gra w cs a jest dzieckiem ktory nic o tym nie wie  z gory dziekuje 
Dowody zdarzenia (DEMOarrow-10x10.png, screeny) oraz możliwi świadkowie: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrano ci admina to po co dalej sapiesz i dziecko? Czlowieku ty jestes dziecko ktore graczy wyzywa. Sorry odebrano Ci admina za to że wyzywasz graczy banujesz ich bez powodu jeżeli ty znowu masz admina to bede walczył o to aby Ci go odebrano, a dowodów nie masz więc unban bedziesz mieć zapewne ale nie zgodze sie abyś ty miał posadę admina nie zasługujesz na nią.

images145.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem to tak wlczyc mozesz masz takie prawo jak ci sie nie podoba decyzja head admina i wlasiciela serweru to zrezygnuj czlowieku . nie wiesz ze bocie nie moge sobie sam admina dac . a jak go mam to dal mi go head admin jestes na okresie probnym wiec uwazaj co robisz i moiwsz bo to ty mozesz go szybciej stracic niz ja go stracilem ale dostalem droga szanse i gowno ci do tego . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie