Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [SZYBKA] rekrutacja na administratora COD MOD 401


RumcajsJumper

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:
Wiek:
Znajomość amxx:
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem:
Składka [11zl sms | 7,50 zł przelew]:

 

 

Zapraszam do składania podań na administratora. Wymagania sprawdzam ja i ich nie udostępniam.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: !# DesT!nY #2 :.
Wiek: 18
Znajomość amxx: 0
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem: Nie chcem . Przepraszam za wypowiedź tamtą.
Składka [11zl sms | 7,50 zł przelew]: Nie

Na forum : CaPoWaTy

Na Cs : !#  DesT!nY #2 :.

Pamiętaj ! Jestem graczem DD2 i przeważnie AWP . Jak gram to dla Ciebie Wh , a Dla mnie mój Skill. Pamiętaj o tym :D 

GG :  51808811

Csowicze.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: [WKS] RozQrwiator
Wiek: 16
Znajomość amxx: w skali od 1 do 10 to tak 7
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem: Ponieważ nie ma jeszcze administratorów tego serwera a na pewno grają jakieś odpały a ja na to nie pozwolę, żeby tacy gracze psuli innym grę.
Składka [11zl sms | 7,50 zł przelew]: Jak będzie trzeba to oczywiscie.

Jeżeli podoba Ci się to kliknij Lubię To :D

 

 

KONTAKT ZE MNĄ :

 

Mój Skype ( jak coś to dzwonić i pisać ) : rafal.tomala61

 

Moje GG : 52798078

 

E-mail : rafal.tomala@vp.pl

 

POZDRAWIAM :D RozQrwiator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: ReD_Devil

Wiek: 16l.

Znajomość amxx: 7,5/10

Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem: serwer dopiero powstał, i potrzebuje ogarniętych adminów. Wiem, że będe dobrze spełniał obowiązki związane z tą rangą

Składka [11zl sms | 7,50 zł przelew]: tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Blady :3
Wiek: 19 lat
Znajomość amxx: 7-8/10
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem:

1. Serwer potrzebuje adminów.

2. Chcem zapobiec Czitowaniu na serwerze.

3. Jestem miły , kulturalny i posiadam kulurę osobistą. Nie obrażam i nie wyzywam graczy oraz administracji.

4. Umiem odróżnić dobrego gracza od odpała.

5. Gram bardzo dobrze w CS , a takżę sprawuje rolę admina.

6. Gram bardzo dużo na serwerze. Na forum będę się oczywiście wypowiadał. Ja po prostu uwielbiam COD MOD . :D

7.  Zawsze wesoły i otwarty :D
Składka [11zl sms | 7,50 zł przelew]: W tym miesiącu bym nie zapłacił ale w następnych już bym płacił SMS.

Przepraszam że konto dla podania ale kolega powiedział że może być. Miłego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Creative.
Wiek: 15 lat
Znajomość amxx: 9/10
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem: Jestem młodym gimbusem. Bardzo lubię pomagać i z tego słynę w szkole. Chciałbym pomóc serwerowi nie tylko w opanowania osób grających na wspomagaczach ale także, pomóc go rozkręcić i reklamować. 
Składka [11zl sms | 7,50 zł przelew]:Nie jestem w stanie teraz. Później oczywiście, jeżeli tak można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: mysza677

Wiek: 17
Znajomość amxx: 7
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem: To zacznę od nowa , wróciłem na cs po długiej przerwie , chciałbym powrócić do poprzedniego stanu i funkcji jaką miałem , ale też zająć się pomagając na serwerze, mam trochę nie użytecznego czasu którym chce uzupełnić grając w cs.
Składka [11zl sms | 7,50 zł przelew]: NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: [WKS] RozQrwiator

Wiek: 16
Znajomość amxx: 7/10
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem: Ponieważ chcę zwalczać zło na serwerze i pomagać inny graczom. Będę świecić dla nich przykładem.
Składka [11zl sms | 7,50 zł przelew]: Oczywiście

Jeżeli podoba Ci się to kliknij Lubię To :D

 

 

KONTAKT ZE MNĄ :

 

Mój Skype ( jak coś to dzwonić i pisać ) : rafal.tomala61

 

Moje GG : 52798078

 

E-mail : rafal.tomala@vp.pl

 

POZDRAWIAM :D RozQrwiator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: >_ MaSTeR _<
Wiek: 17 ( w kwietniu 18 )
Znajomość amxx: 8/10 ( FTP itp )
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem

- Jestem Aktywny. na Counter Strike poświęcam 4-8 h dziennie

- Potrafię odróżnić skill od cheatów

- Chciałbym umilić grę graczom bez cziterów

- Funkcję administratora pełniłem dość długo znam się na tym i ogarniam
Składka [11zl sms | 7,50 zł przelew]: Oczywiście składka będzie 

WITAM

 

Pomogłem ? - Lubie To !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:~`~BaRtEk~`~[Aka]~`PoMpA~`
Wiek:17 niestety.
Znajomość amxx:7-8 poduczyłem się.
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem:Dobrze dogaduję się z graczami i chce pomóc serwerowi aby się rozwijał i nie było cziterów.
Składka [11zl sms | 7,50 zł przelew]:Jak trzeba to trzeba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:IgoR.
Wiek:15
Znajomość amxx:6/10
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem:Mam na imię Igor interesuję się : motoryzacją, grafiką, malarstwem. Dużo ludzi łamie regulamin chciałbym temu zapobiec.
Składka [11zl sms | 7,50 zł przelew]:Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick : ~syNter~

Wiek : 16 (rocznikowo)

znajomośc amx : 6/10

kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem : Mam na imię Kuba interesuję się koszykówką . Myśle że zadbałbym aby na serverze panowała kultura , zadbałbym aby panwała miła atmosfera .Jestem aktywnym graczem , spędzałbym około 3-4h dziennie .Myslę że będę dawać dobry przykład graczom .

Składka 11zł sms | 7,5 zł przelew ] : w tej chwili nie ale potem raczej tak . Mógłbym robić reklamy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Fun[N]yGa[N]ja!! [t]
Wiek: 16
Znajomość amxx: 4
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem: mam na imię Mateusz lubię słuchać muzyki chciałbym zostać adminem dlatego, że na serwerze chodzi dużo cziterów i utrudnia grę innym graczom gram około 3-4 h dziennie w miare możliwości dostępny jestem również na steamie
Składka [11zl sms | 7,50 zł przelew]: nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Mario
Wiek: 19
Znajomość amxx: znam wszystkie podstawowe komendy przydatne dla admina i potrafię banować przez konsolę ( większość adminów nie potrafi) i nie które komendy nie działają :)
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem: Często są cheaterzy i nie ma kto ich ogarnąć i co najgorsze też to dawają miny w przejściu i obrażają i reklamują , po prostu chcę , aby była miła i spokojna atmosfera i ogarniam jako admin cod mod 2001 lvl i tu też dam radę ;)
Składka [11zl sms | 7,50 zł przelew]: doładowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: *Cr@zy*
Wiek: 17.
Znajomość amxx: Miałem wiele razy admina wiec myślę że AMXX 9-10.
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem: Siemka mam na imię Romek , mam 17 lat. Bardzo lubię grać w CS 1.6. Na tę chwię obecną zajmuję sie Zombie Mod. Adminem chciał bym zostać z wielu powodów gdyż jest łamany regulamin i wiele graczy są cziterami.
Składka [11zl sms | 7,50 zł przelew]: Mogę zapłacić dopiero za 1-2 tygodnie.

Pomoglem ?? DAJ +

 

Pozdro by *Cr@zy*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:sahusa@
Wiek:16
Znajomość amxx:6/10 umiem banowac itp
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem: Grałem tu kiedys a teraz widze ze adma potrzebujecie chetnie  znow zagram z wami wiem ze tylo dzis grałem tu ale  zmieniałem cs potem kłopoty miałem i zapomniałem tej nazwy . A co tu mowic umiem banowac admina miałem kilka razy , jestem cierpliwy spokojny  czasami moge wybuc jak ktos mnie naprawde wnerwi wiem ze mam male szanse ale faro mi zaufac
Składka [11zl sms | 7,50 zł przelew]:nie;/

             Pamiętaj TY Mam Cie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:~`~BaRtEk ;3~`~[Aka]~`PoMpA~`
Wiek:17
Znajomość amxx:7-8/10
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem:Nazywam się Bartek mam 17 lat.Moje hobby to informatyka.Lubie grać w piłkę nożna,cs 1.6. Teraz spędzam dużo czasu na serwerze i niestety jakiś cziter jest adminów mało więc pomyślałem może się przydam. W Adminowaniu mam spore doświadczenie.
Składka [11zl sms | 7,50 zł przelew]:
Owszem./SMS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam ~`~BaRtEk ;3~`~[Aka]~`PoMpA~`

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:Skrypek #ElitaSkilla
Wiek:15 (w Kwietniu 16)
Znajomość amxx:8/10
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem:Mam na imię Piotr interesuję się sportem.Wszystkimi dyscyplinami. Na cs'a poświęcam mniej więcej 4h grania. Adminowałem już na 3 serwerach.Mam w tym spore doświadczenie.Dobrze dogaduje się z graczami.A widzę że mało adminów to pragnę wspomóc serwer aby panowała kultura i dobra atmosfera.No i oczywiście ogarniać serwer .
Składka [11zl sms | 7,50 zł przelew]:Raczej tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz jeszcze, teraz serio.

 

Nick: ` enjoy.

Wiek: 18

Znajomość amxx: 10/10. :> edytowało się pluginy w małym stopniu. Jakieś zmiany grawitacji, nadawanie innych flag niż były, o takie pierdoły. Na wyższy lvl jeszcze mnie nie stać.

Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem: Jak widzę syf na tym serwerze to płakac mi się chce. Dopiero co nagrałem 5 demek. A nagrywanie demek i wrzucanie tego na forum trochę trwa, więc lepiej męczyć syf prosto z serwera. Jestem ogarnięty, doświadczony. ;)

Składka [11zl sms | 7,50 zł przelew]: NIE. Chce pomóc serwerowi w leczeniu czitów, bo jest mało aktywnych adminów.

Pan i Władca...


Info od Boga...


 

W razie pytań pisać na GG: 44686572


 

COD 1001lvl <3


b_560x95.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:BujajKoks
Wiek:15
Znajomość amxx:7/10
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem:Mam 15 lat mieszkam w Opolu chodzę do gimnazjum . Chciałbym zostać adminem dlatego że jest dużo hakerów dzisiaj tego bardzo doświadczyłem.Dlatego chcę pomagać w ogarnięciu serwa i żeby się dobrze grało innym graczom. Pozdrawiam
Składka [11zl sms | 7,50 zł przelew]:Niema sprawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Seriusly ?
 

Wiek: 17 lat
 

Znajomość amxx: 10/10
 

Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem: Mam na Imię Filip, Mieszkam w okolicy Zgorzelca.Interesuje się Sportem oraz grafiką komputerową. Chodze do 2 klasy Technikum Informatycznego. Hmm Dlaczego ja miałbym zostać adminem? Dla tego że na serwerze mogę spędzać od 3 do 7 godzin dziennie, wiem że się do tego nadaję, znam komendy, byłem adminem na bardzo wielu serwerach. Chcę także pomóc ponieważ na serwerze prawie wgl nie ma adminów a o późnych godzinach jest bardzo dużo cheaterów i w południe tak samo, a właśnie w tych godzinach spędzał bym najwięcej czasu na serwerze.
 

Składka [11zl sms | 7,50 zł przelew]: Możliwe że dał bym radę, ale nie jestem pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:sahusa@
Wiek:16
Znajomość amxx:6/10 nie pisze pluginow czy cos tylkoumiem rozpoznac czy ktos czituje czy nie bany itp
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem:Nazywam Sie Piotr gram na servie pod nickiem sahusa@ miałem juz kilka razy admina , Podanie dajle dlatego bo po prostu nie da sie grac 8 osob na aimie i kilka na wh to nie da sie , dzis kreciłem demko na 4 osoby , Prosze o admina dlatego bo wiem i znam sie a przepraszam ze nie moge zapłacic . Na servie jestem w stanie pomagac dziennie z +5godzin jak nie ma cziterów. .Jako admin spełniłbym sie .
Składka [11zl sms | 7,50 zł przelew]: Nie;/ 

 

Nie działa mi gg/usunołem je 

             Pamiętaj TY Mam Cie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Chojrak.`
Wiek: 16
Znajomość amxx: 7/10
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem: Chciałbym pilnować pożądku, pozbywać się cziterów i dabć o kulturę na serwerze oraz pilnować ludzi żeby wykonywali cele mapy. (Może i jestem nowy i jeszcze nie grałem na tym serwerze, to postaram się szybko zapoznać z ludźmi i nadrobić godziny, które są potrzebne)
Składka [11zl sms | 7,50 zł przelew]: Sms mogę płacić minimum do 6-7 złoty ponieważ 11 złoty to jest składka odpychająca gracza, bo za taką sumę można kupić VIP'a lub Premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:Huligan
Wiek:15
Znajomość amxx:7
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem:Nazywam się Kamil mam 15lat, pochodzę z małej wsi która leży w województwie lubelskim.

Pragnę być adminem na tym serwerze iż jestem tutaj już bardzo długo i mam dużo wolnego czasu, a bardzo często grają ludzie ze wspomagaczami lub niemaja kultury i wtedy trzeba czekac na admina 30minut. :)
Składka [11zl sms | 7,50 zł przelew]:tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie