Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane UbMaster "PrEsTiGiO $".?


PrEsTiGiO

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na forum: PrEsTiGiO $
Wiek: 17
Doświadczenie: Średnie 
Link z Twoim steamID na http://banid.pl/ : 
Ile dziennie jesteś na forum: Dość dużo 
Osiągnięcia na CSowicze.Pl : Admin JB... więcej nie potrzebowałem 
Czy będziesz sprawdzał CODZIENNIE demka [Tak/Nie]: Tak 
Kontakt (najlepiej jak najwięcej): GG-podane w moim profilu , PW , Skype , Email, Ts, i wiele więcej 
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Ponieważ staram się pomagać  graczom, Adminom,całej Administracji, Jestem człowiekiem Ambitnym,pełnym energi i chęci do robienia rzeczy wielkich,dokładnym,Nie przepuszczam żadnej okazji , jeśli coś robię muszę to dokończyć... nie ma innej opcji.
Linki do 5 reklam naszej sieci: Są pewne utrudnienia z reklamowaniem... ale  się zrobi. 

          ​​4000848.png


KLICK ---> "Lubie To!" <----  jeśli Moja''Mój odpowiedź/Post  wydał'a ci się Pomocna'y | lub  po prostu DAJ "Lubie To!jezyk_oko.gif


 


Kontakt ze mną :


GG: 46568703


Email: axeroz@interia.pl


PW: PrEsTiGiO


Skype: Omotany2 lub PrEsTiGiO $


Masz sprawę ? skontaktuj się ze mną,pamiętaj aby stosować polskie litery.Nie odpisuje na "Siema" , "jesteś" , "co tam u cb" (Nie spamuj!) jeżeli zastosujesz się do tego,na pewno odpisze! Na GG spotkasz mnie codziennie,lecz nie zawsze odpisuje.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje Steam: Nick: PrEsTiGiO $ Steam_ID: 0:1:108387533 VAC: brak bana Konto od: 1 lutego 2015 | niestety zakładane dziś ponieważ zapomniałem hasło do 2 steam  Jedna reklama... Na aktywacje konta trzeba czekać trochę.

 

http://3mod.pl/forum/38-serwery-counter-strike/ || czeka na akceptacje 

          ​​4000848.png


KLICK ---> "Lubie To!" <----  jeśli Moja''Mój odpowiedź/Post  wydał'a ci się Pomocna'y | lub  po prostu DAJ "Lubie To!jezyk_oko.gif


 


Kontakt ze mną :


GG: 46568703


Email: axeroz@interia.pl


PW: PrEsTiGiO


Skype: Omotany2 lub PrEsTiGiO $


Masz sprawę ? skontaktuj się ze mną,pamiętaj aby stosować polskie litery.Nie odpisuje na "Siema" , "jesteś" , "co tam u cb" (Nie spamuj!) jeżeli zastosujesz się do tego,na pewno odpisze! Na GG spotkasz mnie codziennie,lecz nie zawsze odpisuje.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem NS... nie mam tego 2 konta mój email axeroz@interia.pl został usunięty/skradziony.... więcej informacji na GG  

          ​​4000848.png


KLICK ---> "Lubie To!" <----  jeśli Moja''Mój odpowiedź/Post  wydał'a ci się Pomocna'y | lub  po prostu DAJ "Lubie To!jezyk_oko.gif


 


Kontakt ze mną :


GG: 46568703


Email: axeroz@interia.pl


PW: PrEsTiGiO


Skype: Omotany2 lub PrEsTiGiO $


Masz sprawę ? skontaktuj się ze mną,pamiętaj aby stosować polskie litery.Nie odpisuje na "Siema" , "jesteś" , "co tam u cb" (Nie spamuj!) jeżeli zastosujesz się do tego,na pewno odpisze! Na GG spotkasz mnie codziennie,lecz nie zawsze odpisuje.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Podanie odrzucone.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie