Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na Mario


Silver1245

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Silver1245
Data i godzina: 18:31, 30,01,2015
Na kogo chcesz złożyć skargę: Mario(ranga Moderator)
Opis sytuacji: Dostałem warn'a za to ze napisałem graczowi w podaniu o to aby nie wypowiadał sie w wlasnym podaniu, nie mogłem tego zrobić opcją edytuj ponieważ mój post był nad niego i nie zwrócil by na to uwagi, mario twierdza że nie moge pisac drugi raz w podaniu dał mi warn, lecz w regulaminie forum nie ma napisane ze jest zakaze pisanie drugi raz. 

Tłumacząc sprawe z mario wysłal mi link http://csowicze.pl/topic/6-ogólny-regulamin-forum-csowiczepl/punkt 6, patrząc na punkt 6 który mówi " 6. Posty bezsensowne( np. w podaniu "jestem na tak / na tak " czy w podobny sposób napisane, które nie zawierają uzasadnienia wypowiedzi ) lub bardzo odbiegające od tematu będą usuwane lub nagradzane warnem." oraz na punkt 6.1 "6.1 Wypowiadanie się w swoim podaniu grozi warnem gdyż jest to uważane za spam a dlaczego? A dlatego iż jest opcja "edytuj" i tego się trzymamy." nie moge dostać warn bo moj post nie jest spamem oraz nie odziela sie od tematu podania, nie jest on bezsensowny bo zwraca on uwage na regulamin podania.
Dowody: dowody sa na forum w podaniu pod linkiem, załacze też SS (screenshot) 

link : http://csowicze.pl/topic/9348-nacelu-admin/

link do ss : http://imageshack.com/a/img538/2390/oSTwpO.png

TQMnWK.jpg

Kontakt ? Zapraszam na email, gg oraz Skype

Email : patryk12214@gmail.com

Skype : Silvus1245

GG : 52309199

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty czytałeś co RumcajsJumper napisał? Powyżej 1 posta pod czyimś podaniem traktowane jest jak spam a za spam = warn , każdy ci powie i sam się wkopałeś amigo :) , pokazałeś , że wypowiedziałeś się drugi raz ;)

 

Temat do zamknięcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy post który wskazuje regulamin jest dla ciebie spamem ? Dla mnie nie więc masz jakis problem Mario.

Oraz powinno byc to napisane w regulaminie.

TQMnWK.jpg

Kontakt ? Zapraszam na email, gg oraz Skype

Email : patryk12214@gmail.com

Skype : Silvus1245

GG : 52309199

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spamowanie jest to pisanie postów dwa i kilkukrotnie naraz oraz w 3/4 forach w Polsce spam traktujemy powyżej 1 wypowiedzi w czyimś podaniu oraz składającego podanie , który pisze pod swoim podaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tego napisanego w regulaminie tego forum, więc nie brałem tego pod uwage. Wszystko Powinno być napisane w regulaminie. Wiec dalsze twoje wypowiedzi nie maja sensu 

TQMnWK.jpg

Kontakt ? Zapraszam na email, gg oraz Skype

Email : patryk12214@gmail.com

Skype : Silvus1245

GG : 52309199

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warn słuszny a jak nie potrafisz na takich forach być nie bądź , możesz nawet do rumcajsa napisać i do każdego moderatora napisać a oni to samo co ja powiedzą i ty nie mów co mam robić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to faworyzacja według administracji z strony H@, ponieważ warn jest nie słuszny bo nie ma tego napisanego w regulaminie, Dziekuje i Dowidzenia. 

TQMnWK.jpg

Kontakt ? Zapraszam na email, gg oraz Skype

Email : patryk12214@gmail.com

Skype : Silvus1245

GG : 52309199

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silver nie musiałeś skargi pisać bo sam wiesz że Ty też posiadasz opcję "edytuj" i zamiast dublować posty mogłeś jej użyć. Warna dostałeś słusznie a skarga niestety zostaje odrzucona.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warn zostaje zdjęty , gdyż nie jest to spam.

"Spam - niechciane lub niepotrzebne wiadomości"

Nie wydaje mi się , aby owa wypowiedź była niechciana lub nie potrzebna. Kolega zwrócił uwagę innemu użytkownikowi na regulamin , ma takie prawo.

A co do regulaminu to nie długo go poprawię , gdyż są w nim "luki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie