Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [ZAMKNIĘTE] Skarga na botka


Mefedron

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano wczoraj była taka sytuacja siedziałem sobie na kanale z Marlboro gotenem i kimś jeszcze nie pamiętam botek wbił na kanał przypominam DO MNIE na kanał i zaczyna coś (pierdolić pod nosem ) sorry za słowa ale innaczej nie można tego określić. Potem się zdenerwowałem i zacząłem wyklinać wiedział że gram to jeszcze zaczął mnie pukać  jest tego więcej.

<03:33:28> "botek" pokes you

<03:33:28> "botek" pokes you
<03:33:28> "botek" pokes you
<03:33:28> "botek" pokes you
<03:33:29> "botek" pokes you
<03:33:29> "botek" pokes you
<03:33:29> "botek" pokes you
<03:33:30> "botek" pokes you
<03:33:30> "botek" pokes you
<03:33:30> "botek" pokes you
<03:33:31> "botek" pokes you
<03:33:31> "botek" pokes you
<03:33:32> "botek" pokes you
<03:33:32> "botek" pokes you
<03:33:33> "botek" pokes you
<03:33:33> "botek" pokes you
<03:33:34> "botek" pokes you
<03:33:34> "botek" pokes you
<03:33:34> "botek" pokes you
<03:33:35> "botek" pokes you
<03:33:35> "botek" pokes you
<03:33:35> "botek" pokes you
<03:33:36> "botek" pokes you
<03:33:36> "botek" pokes you
<03:33:36> "botek" pokes you
<03:33:37> "botek" pokes you
<03:33:37> "botek" pokes you
Mało tego zawsze jak wbija do nas zaczyna kozaczyc co to nie on powiem mu pare słow prawdy i zaraz "chcesz bana" Koleś jest troche niepełnosprawny z tego wynika. Przed chwila wbil zbanował dwóch kolesi i na zapytanie co Ty zrobiłeś powiedział mogę tutaj robić co chce. Nie wydaje mi się proszę coś z tym zrobić a nie jakieś ostrzeżenia  
<16:01:19> "jestem bot król gimbow" was banned permanently from the server by "botek" 
<16:01:22> "Jestem Bot Król Gimbow" was banned permanently from the server by "botek" 
 
Pozdro 600  
 
Edit jeszcze daje innym użytkowniką SSA żeby mnie wyrzucali z serwera to nie jest zachowanie człowieka na poziomie 17 lat 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Zachowanie Botka jest na poziomie 15 letniego dzieciak , daje kick lub bana za nic ;) 

Siedzieliśmy sobie na kanale botek wbija i daje bana  za nic brak powodu ;) 

<16:01:19> "jestem bot król gimbow" was banned permanently from the server by "botek" 
<16:01:22> "Jestem Bot Król Gimbow" was banned permanently from the server by "botek" 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha,botek to smieszny czlowiek on moze komus dowalic ale jesli ty to zrobisz dostajesz bana,kozak najwiekszy z ts z wszystkimi moze sie dogadac jedynie nie z nim,a najlepsze jest to ,ze jesli on potrzebuje pomocy to potulny jak baranek a pozniej leca slowa "zamknij morde bo cie zbanuje" dla mnie ktos taki jak on nie nadaje sie tutaj bo tylko zaniza poziom tego ts3 jako jedyny reprezentuje ze soba zachowanie "dzieciaka ktory chce sie wyzyc" prosze o zrobienie cos z tym fantem nie bede go ocenial bo nie w tym moja rola,decyzje pozostawiam wam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleciał następny ban 


<16:26:23> "Sreeng" was banned for 1 day from the server by "botek" (cyt. "za nic go zbanowałeś cwelu jebany")


 


Koleś banuje każdego po kolei za nic, kim on jest bogiem że nie można go obrazić ? Typek wbija na kanał i jedzie po nas równo 


 


ogarnijcie go szybko bo rozwala wam tsa  ;)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten czlowiek jest dla mnie smieszy nawet bym na niego nie splunol poniwaz zachowuje sie jak niedorozwoj.   Banuje ludzi bez powodu  wchodzi na kanaly spina sie do kazdego polkuje . Scierwo nieczyste dowod banow

<16:01:19> "jestem bot król gimbow" was banned permanently from the server by "botek" 
<16:01:22> "Jestem Bot Król Gimbow" was banned permanently from the server by "botek" 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem na kanał do botka i się pytam za co dostał ; bana " Jestem bot król gimbów " było brak odpowiedzi to mu powiedziałem " masz mu dać ub cwelu jebany " ,a tu po 3 sekundach ban. Tylko , że jak on obraża to nic mu nie można powiedzieć bo zarza bana sie dostanie lub kicka .

<16:26:23> "Sreeng" was banned for 1 day from the server by "botek" (cyt. "za nic go zbanowałeś cwelu jebany")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie<br />Temat został zamknięty przez moderatora.<br /><br />Powód: Temat został zamknięty.<br /><br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.<br />Z pozdrowieniami.<br />Administracja CSowicze.pl

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie