Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Gonzo ostry zawodnik ;)


ZuKo

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 01/30/15 około 13
Na kogo chcesz złożyć skargę: Gozdek
Opis sytuacji: Kolega po mimo admina nie wie chyba że nie można blokować wejścia do gunroom'a,powiedział że zajmuje sobie przejście które prowadzi do gunroomu,po czym bym upomniany przez wielu graczy że ma mass fk bo zabił dobre 7 osób,no niestety nie dociera do niego że ktoś może mieć racje,po 2 nie wiem co osoba bez mutacji robi jako admin na jb.
Dowody: Świadkowie : Pojara , ziulko :D Młodyniak też go upomniał ale on powiedział że wie lepiej i po chiwli wyszedł z serwera.
IP/ STEAM_ID:

Kontakt
Steam: ZuKo
GG: 52666761

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosze o podanie mapy, oraz Ct podczas fd ma prawo do zajecia jakiego kolwiek pomieszczenia (moze byc to nawet drabinka lub korytarz) na mapie podczas fd gdzie ct bedzie przebywac, tt jaki kolwiek tam wejdzie (przeskoczy, na sekunde wejdzie) moze zostac zabity, jesli wejdzie jest to uznawane za probe buntu, przed napisaniem skargi prosilbym o zapoznanie sie dobrze z regulaminem jaki panuje na JB : 3

TQMnWK.jpg

Kontakt ? Zapraszam na email, gg oraz Skype

Email : patryk12214@gmail.com

Skype : Silvus1245

GG : 52309199

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data i godzina: 01/30/15 około 13

Na kogo chcesz złożyć skargę: Gozdek

Opis sytuacji: Kolega po mimo admina nie wie chyba że nie można blokować wejścia do gunroom'a,powiedział że zajmuje sobie przejście które prowadzi do gunroomu,po czym bym upomniany przez wielu graczy że ma mass fk bo zabił dobre 7 osób,no niestety nie dociera do niego że ktoś może mieć racje,po 2 nie wiem co osoba bez mutacji robi jako admin na jb.

Dowody: Świadkowie : Pojara , ziulko :D Młodyniak też go upomniał ale on powiedział że wie lepiej i po chiwli wyszedł z serwera.

IP/ STEAM_ID:

Po pierwsze Młodyniak o nic mnie nie upominał tylko mi tłumaczył ,a ja się z tym nie zgadzałem .

A po drugie nie uciekłem z serwera tylko chciałem napisać temat związany z tą sprawą i napisałem z/w .!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gozdek nie zrobil nic wbrew regulaminowi :) pozdrawiam

skype? :D aiutkapec800:) GG:51745473 masz problem? pisz :) odpisze po czasie:) nie wazne czy chcesz pogadac o aimbocie na serwie czy o vipie... czy moze o pogodzie:) pisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl >> EliteBaseBuilder >> 80.72.41.98:27044Archiwum"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie