Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [ZAMKNIĘTE] Bug z kupowaniem EXP.


Esciak

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, może nie zauważyliście, ale jak wszedłem to ku zdziwieniu naszły jakieś zmiany na naszym COD. Zmiany były też pod komendą /sklep. Chodzi mi o to, że cena za jakiś exp wynosi 16000$, a niestety nawet jak mam 0 to można go kupić, ludzie to wykorzystują i się expią.. Brak również komendy /misje, a uważam, że to bardzo dobre było, bo wbicie większego lvl po 80 jest cudem. W sumie tyle zauważyłem.

Pozdrawiam. ;)

"Zazwyczaj to zaczyna się przypadkiem, patrzysz na mnie, jakoś ukradkiem i nieznacznie nic nie znaczysz dla mnie. "

 

ssssssUZ1cu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o szybkie usunięcie tego bugu ze sklepem ponieważ każdy gracz na serwie bezkarnie expi. Również proszę o przeanalizowaniu możliwości ponownego resetu statystyk z wiadomych przyczyn. W skrócie tak to wyglada http://www6.zippyshare.com/v/6HYytNSr/file.html.

 

Pozdrawiam

ASSASSIN

tumblr_mnf62lgJQQ1ritzp5o1_500.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reset jest rzeczą bardzo możliwą, dzisiaj to przedyskutujemy i naprawimy bug związany ze sklepem.

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie<br />Temat został zamknięty przez moderatora.<br /><br />Powód: Temat został zamknięty.<br /><br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.<br />Z pozdrowieniami.<br />Administracja CSowicze.pl

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie