Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Mokry Lemur Aka WSRH Wita :D


Rekomendowane odpowiedzi

Siema, mam na imię Konrad 16 wiosenek, mieszkam w Krakowie, interesuję się motocyklami, muzyką, cs (jak każdy z forum :D) Może siostra kiedyś tutaj pyknie :P Nick Asia ma :D Gram na only dd2 na nicku WSRH :P No to tyle teraz czekam na UB, dlatego postanowiłem się przywitać :D No to lecim :D

 

 

Pozdro :P Pozdrawiam siostrę ! :D <3 xD

16803037703359665367.png

 

 

 

 

 

 

 

09161406777554275894.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1Zapraszam na cod mod 201lvl,Reset lvl, reset rankingu, mila atmosfera, fajny konkurs.

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Przywitany.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie