Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Używasz przeglądarki Google Chrome? Ten temat jest właśnie dla Ciebie


RumcajsJumper

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, jeśli jesteście użytkownikami przeglądarki Google Chrome możecie w bardzo prosty, a nawet można powiedzieć nieświadomy sposób pomóc CSowicze I to w dodatku bez żadnego dodatkowego wysiłku!

Co należy zrobić?
To proste, wystarczy zainstalować w swojej przeglądarce następujący dodatek
http://www.alexa.com/toolbar

Wygląda to następująco:

alexarank.png





Jest to dodatek działający w tle, tuż za paskiem adresu i w żaden sposób nie wpływający na funkcjonalność przeglądarki Dla was to kilka sekund zaś dla CSowicze to bardzo dużo  :)

Co to da? Hmm, najprościej osobom nieobytym w temacie można wytłumaczyć to w ten sposób: W czasie odwiedzania forum z zainstalowanym tym dodatkiem podnosicie ranking forum w znanej przeglądarce "Alexa" Dzięki temu więcej fraz na forum jest przez nią katalogowanych a tym samym więcej gości odwiedza nasze forum Dalszy rachunek jest bardzo prostu, więcej gości na forum = sieć jest bardziej znana i ma więcej graczy

Każdego kto zainstaluje u siebie ten dodatek prosiłbym o wpisanie się w tym temacie, ma to na celu zebranie przeze mnie statystyk które są mi niezbędne do dalszej pracy

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście kto to zrobi dostaje reputację.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum : CaPoWaTy

Na Cs : !#  DesT!nY #2 :.

Pamiętaj ! Jestem graczem DD2 i przeważnie AWP . Jak gram to dla Ciebie Wh , a Dla mnie mój Skill. Pamiętaj o tym :D 

GG :  51808811

Csowicze.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie