Skocz do zawartości

Zablokowane Zwiekszenie ilości slotow


Banga Rang

Rekomendowane odpowiedzi

Pikaczu by musiał więcej płacić za serwer + 27 slotów , a jak widzę nie ma kto płacić oprócz niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to dobry pomysł,ponieważ:

-Teraz częściej jest serwer pełny

-Czasami nawet nie ma jak wbić admin na serwa bo serwer pełny

-Myślę że się zmobilizuję i postaram się dołączyć do zapłaty za te sloty ale o tym pogadam z Pikaczu na GG

67Ly2i5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas szczerosci za reklame place 300zl na miecha (sms 600zl przelew 150zl) + oplata serwera 60zl+- (sms 120zl, przelew 60zl) co oznacza ze musze miec 720zl sms z serweta niestety nie idzie to tak latwo, i serwer pozwala na 250zl sms. Czyli 70+% musze placic z swojej reki, pomysle zeby dodac 2-3 sloty, jesli ktos chce pomoc finansowo serwer jest zawsze mile widziany na gg/pw.

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystaw reklame na wiaderku 30 zl za mieisac tez sa rezultaty . Ja mialem swuj serw cod i tam mialem tylko reklame i w ciagu 1 tygodnia odwiedzilo tysiac osob . Przyznam ze pelnego serwa nie mialem ale dalo sie życ .Da sie ogarnac nie wykupuj tak drogich reklam .Bo długo nie pociągniesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystaw reklame na wiaderku 30 zl za mieisac tez sa rezultaty . Ja mialem swuj serw cod i tam mialem tylko reklame i w ciagu 1 tygodnia odwiedzilo tysiac osob . Przyznam ze pelnego serwa nie mialem ale dalo sie życ .Da sie ogarnac nie wykupuj tak drogich reklam .Bo długo nie pociągniesz.

Serwer prowadze juz 200dni +-, reklama za 3 zl na wiaderku nic nie da, miales swoj serwer i go juz nie masz bo upadl, wiem dobrze co robic i jakos serwer sie trzyma przez caly tydzien bez reklamy, ale i tak wykupie reklame zeby serwer byl bardziej grywalny.

 

Zamykam.

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie