Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane las3rr ubm?


las3rr

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na forum: las3rr

Wiek: 23;

Doświadczenie: w oglądaniu zrzutów? To od 2lat. Ogólnie na scenie gram z 10lat. Nie chcę się przechwalać ale na poprzedniej sieci byłem opiekunem UBT (kłamać nie muszę), utrzymywałem fason wszystkich majstrów tego pokroju, tak czy inaczej się znam.

Ile dziennie jesteś na forum: wszystko zależy od dnia, raz cały dzień a raz może mnie nie być ten dzień :D

Osiągnięcia na CSowicze.Pl : chwilowo brak, ale w przyszłości liczę na rangę właściciela // tak tak, pomarzyć sobie zawsze wolno :D

Kontakt (najlepiej jak najwięcej): pw/steam

Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: myślę że jestem osobą która będzie w stanie ogarnąć konfliktowe sprawy, dopieścić każdy temat do końca, ale decyzja i tak należy do Was.

Linki do 5 reklam naszej sieci: nie chce mi się bawić w takie rzeczy, będzie trzeba pilnie hi_up to się z czasem zrobi, a napinaczom niżej:



http://csowicze.pl/index.php?/topic/911-las3rr-5reklam/


66872_masc-na-bol-dupy.jpg

 

down: siedziałem i robiłem usilnie, na 5serwisach, czekało na akceptację po czym zostało wyrzucone / po za tym reklama to nie wszystko :)

down2: dzięki z góry, będą potrzebne - nie przymusowe, to się załatwi :)

down3: właśnie zostałeś wygrałeś konkurs na materialistę :)

8a2102.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neutrla , nei chceci sie robic reklam to znaczy ,ze w dp masz podanie i range ubteam ;c , popraw sie to zmienei swoje zdanie

Troszke Rico ma racje, ale jestem za daniem szansy.

+wiek

+doświadczenie

+spooko zioom

+czas na forum

-reklamy!!!

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodane reklamy w pierwszym poście, przynajmniej już wiem, że są dwóch szowinistów, a przynajmniej z jednym już przestanę gadać...

tak wiem zaraz będzie że wypowiadać się z swoim podaniu nie można, ale ja chcę i napisałem...

8a2102.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak. Ładne podanie i zdaje się, że masz doświadczenie.

sygn.png

757image.jpg

"Jakie wodorosty? Tylko tłuste topy. Nam Holandii smak nie obcy. Kręć, bierz siè do roboty. Mam 5 - i nie możesz mnie zatrzymać i weź mnie kur*a nie strasz, bo nie obcy mi kryminał!"

GM4L!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

18454015543688001689.png

napisz do mnie na gg

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

 

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

 

 

Edit: Brak zainteresowania autorem tematu. Podanie nieaktywne.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie