Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane skarga


No kill

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  no kill

Data i godzina: 24.0115 około 22-23

Na kogo chcesz złożyć skargę: na admina Mario

Opis sytuacji:

Dowody:http://www67.zippyshare.com/v/AWoDEM9z/file.html

IP/ STEAM_ID

ja celowo pisze bledy na y@@ , a ty znowu jęczysz ? człowieku ogarnij sie , ja mam tysiące spraw na głowie a ty mi głowe zawracasz ? bo celowo blednie napisałem ? pfff , co za ludzie mnie otaczają na serwerze OMG ! -_-

 

a skąd wiesz , że nie miało znaczyć wypieprzać  a nie "wypierdalać" ?? << to nie wulgaryzm , tylko porównuje

 

Ciągle spamicie mi na u@ i grozicie utratą adma , bo nie reaguje na u@ , bo nie ogarne all na raz i prosze i wyrozumiałość , ze strony graczy jak i forum , ja mam tysiące spraw na głowie od wczoraj

 

"funny aima ma !'

"mario czituje"

"rumcajs klnie"

 

i tak w kółko , ja nie ogarne tego wszystkiego naraz a szczególnie jak jestem sam z adminów i mam prawo mieć zły humor , miało być "wypieprzać" , lecz napisałem to celowo , bo wiedziałem , że będziecie ssapać i gram na laptopie i trudno mi sie pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie tłumaczysz jakbys pięć lat miał człowieku, to że jesteś zdenerwowany i że masz tysiące spraw to nie znaczy że masz być jebanym hamem na serwerze bo nie po to chyba dostałeś tam admina, jeszcze informacje wysyłasz że na serwerze nie przeklinamy gdy tylko rumcajs wejdzie,( to akur\at rozumiem jest h@ to kultura jak najbardziej nawet+ za akurat to) ale admina nie ma a ty takie rzeczy, admin ma być przykładem ! i to nie moje słowa tylko na każdym serwerze zawsze to mówią i myśle że na tym srrwerze admin też mógłby być przykładem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6Cod 1001 - 31.186.83.241:27166Skargi na admina / gracza"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie