Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [ZAMKNIĘTE] Podanie o admina by monn.


monn

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: monn

Wiek: 18

Staż w Counter-Strike: 6 lat

Steam: TAK/NIE  TAK Chwilowo ns komputer w naprawie


Znajomość AMXX 1/10: 10

Czy miałeś/aś już admina na jakimś serwerze?: Jasne swego czasu miałem własna serwerownie.

Dlaczego chcesz zostać adminem?: Na poczatku napisze ze troszke pogralem na serwerze niestety nie mam zapewne wymaganych godzin ,mianowicie problem ktwi w tym ze tyle ile gralem nie odbylo sie gry bez zadnego czitera na serwerze dlatego składam podanie znam amx na pamięc , jestem rozwaznym człowiekiem i nie skreslajcie mnie iż gram chwilowo na NonSteam ponieważ taki gracz może okazać się bardziej "fer" od gracza z platformą Steam :)

Napisz coś o sobie: Nazywam sie Dawid w marcu kończe 19 lat. Interesuje sie koszykówką gram w szkolnej druzynie. Swoja kariere zaczynałem w 2007r gram ok. 6 lat nie licząc przerw myslę ,że taki admin z doświadczeniem wam się nada :)

Kontakt: GG: 10149749 steam : monn1233

Godziny w jakich grasz: Dużo grywam najcześciej 14-22

 

 

Ps. Wiem ,że nie spełniam wymagań ale chyba nie to sie liczy nadrobie wszystko :)

 

Pozdrawiam cały skład Csowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie<br />Temat został zamknięty przez moderatora.<br /><br />Powód: Temat został zamknięty.<br /><br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.<br />Z pozdrowieniami.<br />Administracja CSowicze.pl

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl >> DD2 + DM >> 193.33.177.54:27136Podania na admina DD2+DM"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie